Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ha egy fiútól elvárom azt hogy keressen az ismerkedés idején?

Figyelt kérdés
Szeretném ha napközben is írna facebookon vagy felhívna legalább 2 mondat erejéig. Mert ugyanis ha nem mondom eszébe sincs. Este is akkor ír ha már fent se vagyok Facebookon.
2016. szept. 10. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez KÖLCSÖNÖSEN elvárható mindkét féltől.
2016. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális, az viszont nem normális, ha eközben te nem keresed legalább ilyen gyakran.
2016. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hát ő sem keres gyakran. Második találka után is megbeszéltük hogy nappal is keres, erre sehol semmi.
2016. szept. 10. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
és ha valaki nem használ fészbúkot, akkor mehet a levesbe.
2016. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Első jól írta: Kölcsönösen kéne keresni egymást. Ha te kerested és ő nem, akkor szimplán nem érdekled. De ez komolyan a felnőtt kategóriában feltett kérdés?
2016. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mesélj már nekünk, mit tudsz nyújtani, amire föl elvárásaid lehetnek.
2016. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már ott tartotok, hogy hiányzik neked, hogy napközben is írjon meg hívjon, akkor inkább az élő találkozókra kéne helyezni a hangsúlyt - akkor meg már úgy is mindegy lesz, hogy mi van a facebook-on.


Amúgy teljesen normális, hogy a srác csak este ír - elég sok olyan ember van, akik számára a fb vagy a telefon nem igazi kommunikáció, hanem egy letudandó feladat. És a napi rutinjuk az, hogy ennek a feladatnak akkor állnak neki, ha már hazaértek, és kényelmesen elrendezkedtek.

Ez a srác is valószínűleg ilyen, szóval ha akarsz jobban haladni vele, akkor már csak ezért sem a távkomminikációt próbáld erőltetni, hanem a személyes találkozókat.

2016. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha te is keresd őt megerősítés képen. Szerintem az nem baj, ha napközben nem keres. Olyankor az emberek dolgozni szoktak és nem facebookozni, és az se baj, ha 1-2 nap kimarad. Az embereknek szokott életük is lenni.
2016. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem normális. én személy szerint a lehető legtöbbször azon vagyok, h minden nap többször tudjunk beszélni, ezért néha aggódok, h sok vagyok :D

f/19

2016. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!