Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti elvárjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti elvárjátok, hogy a barátnőtök is jól keressen?

Figyelt kérdés

Valamiért én alkalmatlannak érzem magamat az egyetemre, és egy komoly munkahelyre is. Mindig is utáltam tanulni, nagyon szenvedek most az egyetemen is, mert nem érdekel, és egyik szak sem érdekelne igazán. Ráadásul engem mindig is nagyon stresszelt, ha meg kellett felelnem, bizonyítanom kellett bizonyos helyzetekben. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de én eladó szeretnék lenni, mert akkor érezném magamat a legjobban. Mindig szívesen akartam egy pékségben dolgozni, és szeretek az embereknek segíteni, az utcán vagy a boltokban is mindig hozzám fordulnak a járókelők, szimpatikusnak találnak az emberek.


Szerintetek ez nagyon gáz, ha én nem vágyom többre?

20 L


2016. ápr. 17. 03:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, de azért csak végezd el azt az egyetemet, akárhogyan is, később jó lesz az.

Valamiért nincs meg benned a harci láz, az okot próbáld meg kiiktatni, és rájönni, miért nem így van.

Néha kell azért, hogy előrébb juss.

Amúgy nekem is az ilyen emberek a sokkal szimpatikusabbak, lehet őket kedvelni.

2016. ápr. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is nagyon jól jellemez, amit idefirkantottál, kivéve az eladós részt, mert én önfoglalkoztatásból akarom majd eltartani majd magam, ha egyszer minden összejön, addig viszont marad a robotmunka külföldön.


Egyébként egyáltalán nem "gáz", bármit is jelentsen ez a szó. Csak az a lényeg, hogy érezd jól magad.


Egy igazi lelki párkapcsolatban egyáltalán nem szempont a pénz, én úgy gondolom.

2016. ápr. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Igen! Sőt azt is elvárom, hogy tartson is el. Jóképűségemért ez a minimum szerintem.
2016. ápr. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez mind szép és jó, de mindketten tudjuk, hogy azóta tetszik neked ez az egész, mióta beláttad, hogy nem akarsz sulizni, se komolyabb munkahelyen dolgozni.

Nekem nem jönnek be az yan nők, akik keresik a kibúvót.

Máshol is fogod, de nyugi, itt elég palimadár van, aki szívesen összejön veled(csak bírja a gyomrod)

2016. ápr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt nem várom el, hogy jól keressen, de mindenképp olyan kell, akivel gayjából egy szinten vagyok szellemileg. Akinek az egyetem túl sok, azzal nem valószínű, hogy ez a feltétel teljesülne...
2016. ápr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én csak annyit várok el, hogy hajlandó legyen dolgozni. Sőt, ha olyan jó állásom lenne, hogy az egész családot el tudnám tartani belőle, akkor az is elég lenne, ha csak otthon a házimunkát elvégzi.
2016. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Olyan "jól" keresni, mint amennyit én keresek (munkamennyiségtől függően nettó 120-160), azért nem olyan nehéz.
2016. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én totál meg tudlak érteni, hasonlóan gondolkodunk. Az egyetemen kb én is így éreztem magam.

Nekem semmi bajom nem lenne a munkáddal.


24f

2016. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem, mert az elsődleges célom, hogy én keressek jól, és én tudjak sok pénzt csinálni, és nem az hogy létrehozzak egy multimilliomos háztartást.


De ha nem keres jól, akkor későbbiekben max 1 gyereket vállalnék be.

2016. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugyan 28 vagyok már, de még mindig nem elvárás nálam, hogy jól keressen. Sőt, az sem érdekel, ha nem dolgozik.


Viszont értelemszerűen összeköltözni csak olyan nővel fogok, akinek van önálló keresete és a közös dolgokba be tud szállni.


Ami fontosabb számomra az, hogy a terveink ne legyenek homlokegyenest mások. Én külföldre szeretnék menni pár hónapon belül, ezért örülnék, ha a párom nem ragaszkodna ehhez az országhoz, körömszakadtáig például.

2016. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!