Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lett barátnőtök?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem, hogy akinek van barátnője, vagy akinek volt, vagy esetleg van ötlete, hol szedte fel, hogy történt, esetleg ötletek tippek, hogy hol lehetne ismerkedni, találni vagy van e valami új dolog amiröl nem tudok, mert 22 éves fiu vagyok, voltak barátnőim de aze gyik társkereső ami bejött fizetős lett a másik meg szar. Please help? Bulin próbálkoztam rengeteget de csak táncolások voltak esetleg csók, ez is 1/50, balatonparton csajoztam haverral, hogy odamentünk de az összes lekoptatott, kb 60 lányból volt 2 akiket megismertünk, de ottse volt komolyabb.
2016. ápr. 11. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Abraka-dabra, legyen ebből a guminőből Anna.

Szívesen.

2016. ápr. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen skillt használtál, hogy guminőből lány petet csináltál? Nemkell valami quest is hozzá?
2016. ápr. 11. 02:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztiántól tanultam, ő mestere az Annáknak.
2016. ápr. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor tolni kell egy bebaszós live-ot hátha épp megnézi Anna.
2016. ápr. 11. 02:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Wow-ban ismerkedtunk meg. Legjobb baratnomnek en mutattam.be egy volt osztalytarsamat. Nem szocalizalodsz? Buli? Barati kor stb?
2016. ápr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok barátnőm volt a legkülönbözőbb helyekről. Iskolai bulitól kezdve a kutyasétáltatáson, vonaton ismerkedésen, nyaraláson át a társkereső oldalakig. Lényeg szerintem hogy minél többet járjon az ember közösségbe, ahol emberekkel (ebből következően lányokkal) találkozhat és ismerkedhet...
2016. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!