Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a barátnőtök régen nagyon rossz életű lett volna?

Figyelt kérdés

Rettenetesen sok partnere volt, nem keresztény etikai, hanem általános emberi etikai szempontból erkölcstelen dolgokat tett, perverziói voltak, nektek ezzel szemben ő lenne az első nő az életetekben és szerelmesek lennétek belé (természetesen más tulajdonságai miatt).


Ti tudnátok így vele maradni? Túl tudnátok lépni azon valaha is, hogy 1. nagyon elítélendő a múltja, 2. úgy érzitek sokat többet jelent nektek ő, mint őneki ti, 3. nem tartanátok-e folyton attól, hogy titeket például mikor fog megcsalni, vagy már nem csalt-e meg a tudtotokon kívül?



#barátnő #szerelem #nagy múlt #rossz életű
2015. okt. 8. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elítéled és nem is bízol benne. Ennek semmi értelme sincs így.
2015. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 2.pontot kivesszük,vagy nem lenne,akkor talán nem lenne gond,de így,hogy azt érzem,sokkal többet jelent nekem,mint én neki,hát elég tré...
2015. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem rosszul fogalmaztam meg. Ezek a pontok igazából azért jönnek elő, mert most is okot ad arra a viselkedésére, hogy azt gondoljam, ez az élet neki nem a múlté.


Igazából ettől elvonatkoztatva arra lennék kíváncsi (a pontokat ne nézzétek most), hogy önmagában ez, hogy ilyen élete volt + nekem ő az első nő és nagyon naivan szerelemmel beleszerettem, ez így működhet és lehet belőle igaz szerelem, ami felülír minden ilyesmit, hogy kinek mi a múltja?

2015. okt. 8. 08:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért bocsi, nem tudom mi van velem, keveset aludtam. :D
2015. okt. 8. 08:58
 5/12 anonim ***** válasza:

A múltja miatt még azt mondanám,működhet is a dolog.

Inkább az a baj,hogy első szerelem neked,és láthatólag elcsavarta a fejed.

Saját bevallásod szerint sem szeret annyira,mint te őt,és ez a baj.

Úgy fog hülyének nézni,ahogy akar,ha nem vigyázol.

Ha azt írtad volna,hogy imádjátok egymás oda-vissza...a válaszom valószínűleg ez lett volna:sok boldogságot nektek.

2015. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, #5-re reagálva, akkor jól sejtettem, hogy ez azért nem mindegy, főleg, hogy az első barátnőm. Azt hiszem érdemes racionálisnak maradnom és nem hagyni, hogy elnyomjanak az érzelmek.
2015. okt. 8. 09:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, Te jól beleestél az első gödörbe. :)

Ha látod, hogy a régi életét éli még, és hogy a viszonyotok asszimetrikus, akkor nyugodtan higgy a szemednek. A múlt megbocsátható, de a jelen problémás, és látod Te is. Márpeig a Te szempontodból a jelen számít. Ítélj és cselekedj az alapján.

2015. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen,első nőd,ez számít bizony.

Nem mondom,hogy szakíts vele,mert még valami egészen jó is kijöhet az egészből,fene tudja.

A lényeg,ha eddig nem adtad ki az érzéseid,ezután se tedd,csak óvatosan,úgy kisebb lesz az esélye,hogy hülyére vesz.

Egyelőre azt mondom,hajrá!

Élvezzétek az életet,meg egymást;)

Felesleges ezen görcsölni,hogy mi lesz,ha....?

Ráérsz majd akkor foglalkozni vele,egyelőre sok boldogságot nektek!

2015. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2. pont miatt lenne necces nálam is. Az,hogy mit csinált a múltban, vagy mit nem, az egy dolog, azon nem lehet változtatni, én a jelenben próbálok élni, meg a jövő foglalkoztat. A megcsalás pedig olyan dolog, hogy bárki képes lehet rá, még azok is akikről az ember még véletlenül sem feltételezi.
2015. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a jó kívánságot, progresszív utazó! :)
2015. okt. 8. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!