Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti elvárjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti elvárjátok, hogy a barátnőtök is jól keressen?

Figyelt kérdés

Valamiért én alkalmatlannak érzem magamat az egyetemre, és egy komoly munkahelyre is. Mindig is utáltam tanulni, nagyon szenvedek most az egyetemen is, mert nem érdekel, és egyik szak sem érdekelne igazán. Ráadásul engem mindig is nagyon stresszelt, ha meg kellett felelnem, bizonyítanom kellett bizonyos helyzetekben. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de én eladó szeretnék lenni, mert akkor érezném magamat a legjobban. Mindig szívesen akartam egy pékségben dolgozni, és szeretek az embereknek segíteni, az utcán vagy a boltokban is mindig hozzám fordulnak a járókelők, szimpatikusnak találnak az emberek.


Szerintetek ez nagyon gáz, ha én nem vágyom többre?

20 L


2016. ápr. 17. 03:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
egyetem meg diploma nélkül is lehet jól keresni.
2016. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hogy nem vágysz többre, egyszerű ember vagy, aki nem akar magasra törni, és a nácikkal, Tony Montana-val és a mai beképzelt nőkkel ellentétben te nem akarod, hogy az egész világ a tiéd legyen, vagy, hogy minden rólad szóljon. Ezzel nincsen semmi baj szerintem. Az meg engem pl. sosem érdekelt, hogy kinek mennyi pénze van, vagy, hogy ki mennyit keres, én jelenleg semmit, mert munkanélküli vagyok és még segélyt se kapok. Sosem voltam pénzéhes így engem hidegen hagy, hogy ki mennyit keres.
2016. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem, nagyon szeretnélek eltartani egész életedben, és azért dolgozni, mert te képtelen vagy rá.


Egy pékségben megkeresed kb. a havi cafeteriám, de édeskevés ahhoz, hogy abból tisztességgel családot lehessen fenntartani.


Persze az s kérdés, hogy te mi keresel, egy menedzsert vagy egy péket/gyári munkást.

2016. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13: Ha ilyen sokat keresel, minek kéne egyáltalán neki dolgozni mennie?
2016. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az egyetem fő celja egy ilyen Nő számára, megfelelő ferj fogása.

Az "ilyen" szót nem pejorativan kell érteni. Van akinek bőven elég az anyaság pl. nem akar nagy karriert. Nincs ezzel gáz. Szerintem egy pasi nem várja el, hogy jol keress

2021. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!