Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen típusú érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú érettebb nőknek bejönnek a fiatalabb pasik? (Lent! )

Figyelt kérdés
Azok a 30-40+ éves nők akik annyira feltűnően csinosan öltözködnek nap mint nap, hogy minden férfi megfordul utánuk az utcán, elsősorban a fiatalabb 20-on éves izmos jóképű pasik figyelmét célozzák meg? Tehát az ilyen nőknél fiatal, jóképű, magas, izmos pasiként jó eséllyel indulok? Vagy pusztán szeretnek csinosak lenni a munkahely vagy egyéb más okok miatt? Netán a férjük miatt tartják ilyen jól magukat? Mi a véleményetek erről?

2016. okt. 1. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként helló Kérdező, szerintem én ilyesmi nő vagyok és nem keresem fiatal férfiak visszajelzéseit. Ha elmegy mellettem egy jóképű fiatal srác és megnéz, nem történik semmi. Elkönyvelem, h jaj, de kis helyes és ennyi, megyek tovább. Ha kezdeményezne, visszautasítanám, mivel családom van.


Magam miatt vagyok csinos, mert egy szép testben, szép ruhában jobban esik létezni. Ez egy belső igény. Nem kell túlgondolni.

2016. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk még nem vagyok 30 de annyit elárulhatok hogy kizárólag magam miatt öltözködöm nőiesen mert jól esik csinosnak lenni és így érzem jól magam a bőrömben. Az hogy emiatt sok pasi megfordul utánam nekem sokszor inkább hátrány és nem örülök neki, néha terhesnek érzem a "figyelmet". Persze vannak alkalmak amikor nem csak magamnak öltözködöm de az már mindig csak egy személynek szól, ha van egy konkrét férfi aki tetszik, ha randizni megyek, akkor persze az is szempont hogy neki tetszek. Sztem a legtöbb nő így gondolkodik kortól függetlenül ahogy én. Az meg hogy milyen korú pasiknak tetszünk azon már tényleg egyáltalán nem agyalunk mikor kilépünk az utcára. Egy jó nő minden korú pasinak tetszik. Az meg nagyon személyfüggő hogy egy idősebb nő kezdene-e egy sokkal fiatalabbal pasival. Ez már személyiség kérdése.
2016. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kettő nem zárja ki egymást. Én is középkorúnak mondom már magam, és igyekszem csinosan öltözni. Természetesen magam miatt, és persze az alkatom miatt is.Van egy párom, és persze, mint minden nő én is értékelem és örülök annak,ha megjegyzi,hogy csinos vagyok, sőt, még azt is elmondja,hogy neki fontos az,hogy a Mellette lévő nő csinos (emellé értelmes) legyen, akivel bárhol megjelenhet.

Ennek ellenére bevallom,hogy legyezgeti a női hiúságom ha egy fiatal pasi megfordul utánam, és simán eljátszok a gondolattal ha bejön nekem is...

2016. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!