Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen típusú érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú érettebb nőknek bejönnek a fiatalabb pasik? (Lent! )

Figyelt kérdés
Azok a 30-40+ éves nők akik annyira feltűnően csinosan öltözködnek nap mint nap, hogy minden férfi megfordul utánuk az utcán, elsősorban a fiatalabb 20-on éves izmos jóképű pasik figyelmét célozzák meg? Tehát az ilyen nőknél fiatal, jóképű, magas, izmos pasiként jó eséllyel indulok? Vagy pusztán szeretnek csinosak lenni a munkahely vagy egyéb más okok miatt? Netán a férjük miatt tartják ilyen jól magukat? Mi a véleményetek erről?

2016. okt. 1. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

az ilyen nőknél változó

szerencsére én kifogtam pont egyet 22 évesen, hát életreszóló volt az tuti :)

2016. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Pusztán kíváncsiságból, de miért nem a saját korosztályodban keresgélsz?
2016. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

A nők nagy zöme magának akar tetszeni (amibe belejátszik a társadalmi nyomás is, de ez most bonyolult). Minden lánynak van egy stílusa amit követ és próbálja tartani. A külsőnkkel is definiálni szoktunk magunkat. Az is sokat elárul "rólunk", olyan mint a művésznek a vászon és a festékek. A kifejezés egy eszköze.


Szóval ha egy nő csinos, akkor nem arra gondolnék elsőnek, hogy egy latin szeretőt akar fogni magának, hanem azt, hogy lélekben üde, fiatalos és az öltözködése is ezt tükrözi.

2016. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen változó. Van, aki a férjének/párjának öltözik ki, van, aki élvezi az elismerő tekinteteket, van, aki egyszerűen csak jól érzi magát így, függetlenül mások véleményétől, olyan is van, akinél pusztán ez a dress code a munkahelyen, vagy esetleg alkalomra öltözik ki, amikor éppen látod (tárgyalás, állásinterjú, vizsga, kiöltözést igénylő ünnepi alkalom vagy rendezvény... stb.). Otthon meg esélyes, hogy ledobja magáról ezt az egészet, és bebújik a gyűrött pólóba és melegítőbe. :-)
2016. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Magamból indulok ki és én csak szeretek csinosan öltözni és nem nagyon figyelem ki néz vagy ki nem néz. Amikor valaki megdicsér azt természetesen megköszönöm és értékelem, de ez nem arra irányul, hogy kimondottan a fiatal pasik figyelmet felhívja valaki magára. :) Legalábbis nálam biztos nem. :)
2016. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
szerintem 90%-ban nem emiatt öltöznek így
2016. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
Azok biztosan nem akik csak annyit tudnak, hogy ök fiatalabb pasik.
2016. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Én önmagam miatt öltözködöm/sminkelek, vagy a páromnak szeretnék tetszeni.

40 évesen egy huszonévessel nem tudnék mit kezdeni. Nagyon nem.

2016. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Köszönjük a mellébeszédet. A legtöbb már nem a férjének akar tetszeni, szal van esélyed. Ezt úgy mondom, hogy szépségszalonban dolgozom. Tehát rálátok a dolgokra, ugyan úgy ahogy egy nőgyógyász. Ők is elmondják, hogy amikor bejön egy 40-es nő eseményutániért, hát nem attól félnek, hogy a férjüktől lesznek terhesek. Na ez ugyan ez, elég átlátszó, mikor hirtelen fullosabb akar lenni.
2016. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Jaj utolsó, te buta műkörmös vagy szolis liba, jobb lett volna nem szólalsz meg....csak erősíted a sztereotípiát.


30-as nő vagyok, 1 éves kisgyerekünk van, testvért csak több év múlva szeretnénk és igen, ha most egyszer rosszul sülne el a védekezés, mennék esemény utáni tablettáért, mivel szülni nem szeretnék még, abortuszra sem szeretnék menni. De csacsogd csak a butaságaidat.

2016. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!