Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csajozzak, ha személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak, ha személyiségemből adódóan csendes és visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés
A nőknek nem elég ha normális, jövőképpel rendelkező kedves a srác?
2016. szept. 24. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

én lány voltam


1-es válaszoló voltam

2016. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is az introvertáltak közé tartozom. Nyilván az extrovertáltak nem érthetik meg, hogy mennyire más a lelkivilága egy introvertált embernek. Nem úgy működik a dolog, hogy egy csettintésre meg tudsz változni. Szerintem ne próbálj meg megváltozni, úgy sem fog sikerülni, mert akkor nem önmagadat adnád. Inkább a jelenlegi helyzetedből próbáld meg kihozni a maximumot.

Sokkal nehezebb lesz párt találni, de azok a csajok neked sem kellenek, akik nem tudják elfogadni ezen tulajdonságaidat.


Valaki kérdezte, hogy miért jó az, ha ilyen vagy. Az miért jobb, ha egy nagydumás beképzelt majom vagy. Ezek többsége havonta váltogatja a nőket, én semmivel sem tartom őket többre.


F/22

2016. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, mert én se tudom, várom az értelmes nők válaszát. Én is ebben a cipőben vagyok.


25F

2016. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a másik oldalról nézni a helyzetet. Most próbáltam összeszámolni, ha nem veszem azokat akikkel a munkahelyemen beszéltem, vagy akikkel most ismerkedtem meg (mert nem volt ilyen, a többiek vagy évfolyamtársak voltak vagy barátok), akkor kb. az elmúlt két hétben 60 emberrel beszélgettem. Mindamellett, hogy heti 48 órát dolgozok és tanulok (legalább) kb. heti 10-12 órát utazok, és számoljunk heti 49 óra alvással, ha a maradék időben nem csinálok semmi mást csak beszélgetek az emberekkel, akkor sem jut mindenkire egy óra (persze ez így nem igaz az emberek többségével társasában beszélgettem nem egyedül).


Ennek következtében komoly beszélgetéseket sem tudsz túl gyakran lefolytatni, mert egyszerűen nincs rá idő. Ahhoz, hogy valaki felkeltse az érdeklődésem, vagy olyan helyzetbe kell kerülnie, mint a mostani barátom, akivel 3 évig jártunk ugyanazokra az órákra, vagy valami elég emlékezeteset kell mondania ahhoz, hogy érdekes legyen (esetleg elég jól kell kinéznie). Lehet, hogy ezek közül az emberek közül kb. a felének normális jövőképe van, de az emberek két-harmadával soha nem jutunk el arra a szintre, hogy ez kiderüljön.


Tudom, hogy ez elég szívás, mert alapból nekem is jobban bejönnek az introveltált fiúk, már csak mert azt hiszem, hogy én az voltam tizenévenes. Viszont épp ezért nem értek egyet azzal, hogy az introvertáltságon nem lehet javítani (persze, ha valaki azt mondaná, hogy ugyan azt érhetem el az egyetem újrakezdésével, vagy ha heti egyszer eljárok bulizni, akkor az elsőt választanám), de tudatosan készülve ezekre az eseményekre, szerintem 2-3 óra alatt lehet regenerálódni belőlük (ha nem iszol alkoholt, és egyedül maradhatsz). Szóval kitartást minden introveltált embernek!

2016. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!