Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak a nők inkább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nők inkább egy agresszív férfival mint egy csendes visszafogottak?

Figyelt kérdés
Több olyan férfit ismerek aki állandóan kiabál agresszív stb. mégis mindig van barátnője viszont általában egy csendes nyugis visszafogott férfi sokszor tartósan szingli
2016. aug. 26. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
azért mert a csendes, visszafogott mellett unalmas az életük, míg az egresszív állat mellet megvan nekik az életcéljuk, hogy majd miattuk megváltozik.
2016. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
+ gyereket szül neki.
2016. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Azok a nők, és azok a kapcsolatok olyanok is... én meg több olyan férfit és nőt ismerek, ahol a férfi a leírt mentalitású, és évek/évtizedek óta boldogok együtt.
2016. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Persze, ezt itt gyk-n úgysem fogják elhinni, szóval jöhetnek a piros kezek. ;)
2016. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
mert az izgalmas meg majd az én kedvemért meg változik... a normális férfi meg uncsiiii meg nyálassss!!!.....
2016. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a nők nagy többsége szentül hiszi. majd ő. Ezt többször saját magam hallottam nőtől. Azért kell a falu bikája, mert más nőnek is kellett és majd ő nevel belőle kezesbárányt, mert hogy csak is ő az igazi nő. Nem is tudom, valami anyai ösztön? Alkesz a pasi, üt-vág, állandó balhék, na ez kell nekem, majd én megnevelem. Utána jön a hiszti, hogy mással is. Miért is csodálkozik, eddig is csinálta mással is. Meg ütött. Semmiség, szeretem, legközelebb ha ideges, kezébe adom a sodrófát, azzal üssön, nehogy megfájduljon a szeretett pasi keze.
2016. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
A nők ezt tartják férfias viselkedésnek.
2016. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló.


Ismerek ilyen nőket, azért jött össze ilyen férfival mert majd Ő + gyermekével megváltoztatja, csinál belőle jóságos kedves férfit. De persze ugyanolyan maradt férfi.

2016. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
A pontos okát nem lehet tudni hogy a nők miért vonzódnak az agresszív férfiakhoz.De az tény hogy a nők génjébe ez bele van kódolva.Az egyik fő ok lehet az hogy biztonságban érzik magukat velük,végig mernek velük menni az utcán félelem nélkül.Meg gondolom úgy vannak vele hogy az ilyen típusú férfiak képesek eltartani egy családot.Ezért képesek bevállalni akár még jó pár fülest is az agresszív diplomával rendelkező IQ bajnok FÉRFITÓL.Mert ugye mitől férfi egy férfi ha nem ettől?
2016. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
ez majdnem hogy kódolva van, nagyfokú tudatossággal bíró nők talán leküzdhetik, már ha egyáltalán akarják..
2016. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!