Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat zavarja, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat zavarja, ha a nő csendes, nem beszél túl sokat pl randin vagy facebookon?

Figyelt kérdés
Elég csendes lánynak tartom magam, ameddig nem ismerek valakit elég jól nincs nagyon témám vele, elhívott egy fiú, akit csak fb-ról ismerek, kezdek félni, hogy unalmasnak és üresnek fog tartani, amiért nem beszélek sokat... szerintetek? 21L
2016. aug. 30. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez akkor szerencsétlen párosítás ha a fiú is ilyen. De ha nem ilyen azért válaszolj mondatokba, ne csak igen/nem-el, mert az azért elég lelombozó ha kérdez valami komplexet és egy igen a válasz
2016. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezért azért nem :D de félek, hogy is ilyen, mint én...
2016. aug. 30. 18:55
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

És te megelégszel azzal, hogy ilyen csendes visszahúzódó nyuszilány vagy? Mi a jó ebben kérlek szépen válaszolj erre! :)


Célszerű ezt a félénk visszahúzódó magatartást levetkőzni, mert az egy dolog, hogy egy darabig nem hátrány, de egy idő után negatív dologgá válik!

2016. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hidd el, nagyon szeretnék nyitottabb lenni, de fogalmam sincs hogyan tegyem :(
2016. aug. 30. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Tanácsaim: kezdj el önismerettel foglalkozni, olvass pszichológiai könyveket ezzel kapcsolatban, fejleszd magad, keress rá a neten, hogy hogyan tudnál nyitottabbá válni!


Minden csak rajtad múlik! :)

2016. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem gond. Nem kimondottan jön be már manapság mindenkinél a nagyszájú fecsegős pcsák.
2016. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, mert én is ilyen vagyok, csak férfiban, tehát nem tudok ilyen lányokkal kommunikálni.
2016. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen zavaró,de kínos tud lenni.Én is meg akartam változni,ahogy te,mert régen én is ilyen csendes lány voltam és utáltam annak lenni :) Szürke kisegér szindróma :D Ma már csak azokkal szemben vagyok csendes,akikkel nincs kedvem beszélgetni :P Már bárkivel jól elbeszélgetek és még élvezem is(nem úgy,mint régen),nem feszélyez egy idegennel való beszélgetés sem.


Ha elfogadsz pár tanácsot:én ezt úgy értem el,hogy növeltem az önbizalmam.Elkezdtem egyre csinosabban öltözni,lekerült a szemüveg,fogszabályzó stb,szóval rút kiskacsából csini hattyú lettem :D Ezzel az is együtt járt,hogy egyre többet jártam társaságba,egyre több ismerősöm lett.Így fokozatosan hozzászoktam az idegenekkel való beszéletéshez és mára már teljesen természetes dolog,sőt én irányítom általában a beszélgetést,de hallgatóság is szeretek lenni.Erre is igaz a mondás,hogy "gyakorlat teszi a mestert",minél többet beszélgetsz másokkal,annál jobban fog menni,egyre lazább és beszédesebb leszel :D Plusz mindig megvannak az alaptémák,amivel bármilyen beszélgetést el lehet kezdeni:ki mivel foglalkozik,szabadidős tevékenységek,sport,suli,aktuális helyzetről beszélgetni stb.Jön magától idővel.De fontos,hogy továbbra is meg kell válogatni,hogy kinek mit mond el az ember!Vannak,akikkel csak felszínes témákról érdemes beszélni,mert esetleg megbízhatatlan alakok.


Remélem tudtam segíteni :) Sok sikert a randin,lazíts!

20L

2016. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem amiatt lenne zavaró, hogy mivel alapból csendes vagyok, így én sem szaporítom a szavakat, viszont ha a partneremen látom, hogy gátlásos, csendes, akkor meglepő módon mindig szívesen kitárulkozom, átveszem az irányítást, s igyekszem minél hamarább oldani a hangulatot, hogy aktív részese legyen a beszélgetésnek. Ha többszöri próbálkozás ellenére sem puhul a delikvens lány, akkor kuka, mehet a levesbe.
2016. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A csendesség önmagában nem gond. Akkor gond, ha átcsap antikommunikációvá.
2016. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!