Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csajozzak, ha személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak, ha személyiségemből adódóan csendes és visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés
A nőknek nem elég ha normális, jövőképpel rendelkező kedves a srác?
2016. szept. 24. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

nem, nem elég!! maximum egy ugyanolyan kuka személyiségű csajnak elég lesz, mint te!


mi a jó abban, hogy ilyen visszahúzódó és csendes vagy?


változz meg! az általad leírtak nem a legjobb tulajdonságok (csendes és visszahúzódó)

2016. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Saját tapasztalatból mondom, hogy nem elég. A kinézet számít. Ha úgy nézel ki, mint egy férfimodell, akkor akár te lehetsz a legsutább, legalpáribb idióta, szemet fognak hunyni felette. Ha pedig átlagos vagy ronda vagy, akkor lehet akármilyen klassz személyiséged meg életcélod, a kutyát nem fogja érdekelni. Egy időben azt hittem én is, ha tisztelettel bánok a lányokkal, rendesen udvarolok nekik, el tudok velük beszélgetni, akkor jó lehetek náluk, de ez nagyon nem így van. Ha külső alapján nem ütöd meg azt a bizonyos mércét, akkor esélyt sem kapsz. Legfeljebb egyfajta lelki szemetesként funkcionáló barátnak jó leszel.
2016. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dreamer88 ***** válasza:
42%

Kortól is nagyban függ.

A 20-on éves csajoknak tényleg nem elég. Ott az kell amit az 1-es válaszoló is írt. Megváltozni vagy hasonló kaliberű csajt találni (ugyanebben a cipőben járok úgyhogy tudom mennyire nem egyszerű)


30-hoz közel vagy felett már inkább több hangsúlyt kap az ha van jövőképed (illetve addigra inkább egzisztenciád) és normális vagy.


40+ felett meg nagyon is örülnének a nők egy normális pasinak.


Fontos megjegyzés: ezek csak a személyes véleményeim/tapasztalataim. Nem általánosítás és mindig vannak kivételek.

2016. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell feltétlenül hallgatnod az első válaszolóra. Csak akkor változz meg, ha tényleg jól éreznéd magad úgy, ha nem lennél önmagad, kényelmetlen lenne, akkor NE!


Próbálj keresni magadéhoz hasonló személyiségű lányt.

Szép lassan kell ismerkedni, nem kell elkapkodni.

Egyébként meg minden zsák megtalálja a maga foltját...

Én is viszonylag csendes vagyok, személyiségem meg ráadásul kicsit bonyolult és néha talán sötét, barátnőm még nem volt. Majd lesz, ahogy neked is. Az ember élete során amúgy is változik valamennyit, viszont ezt lehetőleg ne úgy tedd, ahogy mások mondják, hanem úgy ahogyan te gondolod, hogy NEKED jó lenne!

2016. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
fogadd meg a második válaszoló tanácsait! változz meg haver legyél bunkó flegma a csajokkal a kedvességgel semmire nem mész max friendzone
2016. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

4- es válaszoló voltam. Gondold végig amit mondok! :)

Egyébként meg azért nem könnyű manapság a csajozás, ha valaki tényleg egy normális lányt akar, mert sajnos a nagy része akasztanivaló r i b a n c!


Ha NORMÁLIS lányt akarsz, ne legyél az a tipikus divatmajom, mert azok csak a ribiknek kellenek.


A nagy Ő meg úgyis úgy fog szeretni, amilyen vagy, nem kell hallgatnod a társadalom ostoba manipulálására.

2016. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Neked elég e két tulajdonság egy lányban?
2016. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%

Na most ha konkrétan tényleg csajozni akarsz,tehát te akarsz lenni a "csajozógép" akkor ahhoz tényleg kellene valszeg jó nagy adag extrovertáltság,hatalmas önbizalom és egó,némi kivagyiság stb..

De nem tudom egy normális,kedves a srác miért akarna csajozógép lenni?

Merthogy akkor már nem lenne normális,kedves a srác!Nem?


Normális, jövőképpel rendelkező kedves lányok közt szerintem tuti akad akinek bejössz,a felületes buta,pitsákat meg hagyd meg a "csajozógépeknek".

2016. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Azt kell megértened, hogy a nők mindig a külső alapján ítélik meg a belső tulajdonságokat. Így a csendes + vonzó férfi rejtélyes a szemükben, míg a csendes + nem vonzó simán csak unalmas. Tehát ahogy már többen is utaltak rá, a külsődre kell gyúrni (akár szó szerint), hogy legyen esélyed.
2016. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
Jó lenne, ha egy lány is írna már ide valamit, mert annyi baromságot összehordtak itt előttem.
2016. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!