Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a pasi, akinek szép arca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, akinek szép arca és hosszabb haja van, az feltétlenül egy koncertmániás, dohányos alkesz?

Figyelt kérdés

Ne kérdezzétek miért, de nekem gyengém a világos, hosszabb hajú, szép arcú pasik, akik még érzékenyek is (azaz igénylik a bújást, szeretgetést). Eddig 3 ilyen pasival hozott össze az élet és mindegyik bagózott (valaki naponta elszívott egy dobozzal, valaki csak titokban szívta), illetve a piálás is elég rendszeres volt, valaki heti 2x igényelte, ebből egyet úgy hogy magáról sem tudott, amikor hazajött. Meg hogy úristen ott kell lennie xy koncerten, nem számít hányszor volt, mert ha kell elmegy 50 évesen is, mert ha meghalnak, akkor ő elmondhatja magáról hogy ott volt az utolsó fellépésen, meg 15 éves kora óta piál és lassan 30 évesen sem tud leállni ezzel az életvitellel...


Én 25 évesen már egy nyugodt kapcsolatra vágyom, ahol nem az a hét csúcspontja, hogy megyünk leinni magunkat... De mindig kifogom az ilyeneket, pedig elsőre igazi álompasik, aztán pár hónap múlva mutatkozik meg ez az énjük... Reménytelen lennék? Mindegyik ilyen?


2016. szept. 13. 21:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30

Te nagyon gyerek vagy, bocsi. Én írtam, hogy együtt élünk a rocker barátommal és koncertekre nem járok. Én nem vagyok rocker de szeretem a rock zenét (is), mondjuk a barátom sem az a csőlátású rocker, aki elmenekül ha véletlenül éppen más zene szól otthon.

Baromira nem ezen múlik két felnőtt ember kapcsolata, ki milyen zenét szeret és járnak-e együtt koncertre vagy sem. :)

2016. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Az én barátom ilyen, mint amit leírtál, jóképű, világos, váll alá érő haja van (nem szemetes-zsák kontyban). Bújós, szeretgetős, nem dohányzik, mert figyel az egészségére, koncertekre sem jár, mert nem rocker, alkoholt szintén nem fogyaszt, max alkalmanként, mértékkel. Szóval lehet ilyet kifogni, de nem tudom, ha görcsösen ilyen típust keresel, hogy fogsz találni, hiszen nem ezek a fontosak egy párkapcsolatban.

26L

2016. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Az a baj legtobb rockerrel hogy iszonyatosan csolatasuak. Az egyik baratnom is csak a rocker pasikert volt oda, tok mindegy hogy mekkora goreny szemetlada onzo volt a csavo, de azert vele kellett maradni mert kulsoleg passzoltak...

Az en baratom is inkabb metalos, elmegyek vele koncertekre, mutat nekem zeneket, de aki ezt teszi meg egy kapcsolat alapkovenek, az rettenetesen gyerekes es felszines.

2016. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én is ezeket írtam tegnap a kérdezőnek...
2016. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!