Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a pasi, akinek szép arca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, akinek szép arca és hosszabb haja van, az feltétlenül egy koncertmániás, dohányos alkesz?

Figyelt kérdés

Ne kérdezzétek miért, de nekem gyengém a világos, hosszabb hajú, szép arcú pasik, akik még érzékenyek is (azaz igénylik a bújást, szeretgetést). Eddig 3 ilyen pasival hozott össze az élet és mindegyik bagózott (valaki naponta elszívott egy dobozzal, valaki csak titokban szívta), illetve a piálás is elég rendszeres volt, valaki heti 2x igényelte, ebből egyet úgy hogy magáról sem tudott, amikor hazajött. Meg hogy úristen ott kell lennie xy koncerten, nem számít hányszor volt, mert ha kell elmegy 50 évesen is, mert ha meghalnak, akkor ő elmondhatja magáról hogy ott volt az utolsó fellépésen, meg 15 éves kora óta piál és lassan 30 évesen sem tud leállni ezzel az életvitellel...


Én 25 évesen már egy nyugodt kapcsolatra vágyom, ahol nem az a hét csúcspontja, hogy megyünk leinni magunkat... De mindig kifogom az ilyeneket, pedig elsőre igazi álompasik, aztán pár hónap múlva mutatkozik meg ez az énjük... Reménytelen lennék? Mindegyik ilyen?


2016. szept. 13. 21:23
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Persze, én sem a kötögetésre gondoltam, de mondjuk azért közös program jó lenne a kocsmázáson meg koncertezésen kívül. Persze, én se vetem meg a fesztiválozást, de hát na... van ezen kívül még csomó lehetőség.
2016. szept. 13. 21:38
 12/34 anonim ***** válasza:
A mostani kukászsákhajú egyedek nem rockerek. Amúgy meg felszínes dolog hajhossz alapján választani. Most rövid a hajam, de ugyanolyan rendes, antialkoholista vagyok, mint hosszú hajjal. Te komolyan elutasítanál a rövid hajam miatt? Grat...
2016. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Hát az a probléma, hogy úgy érzem így vén lányként fogok megöregedni, egyedül...
2016. szept. 13. 21:39
 14/34 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak a hajhossz számít, annyit írtam, hogy az a gyengém.
2016. szept. 13. 21:40
 15/34 anonim ***** válasza:
Ha ész nélkül válogatsz, akkor biztos.
2016. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Az a gyengéd, tehát ha pl. velem összejönnél, elhagynál később egy hosszúhajú srácért, ami nekem duplán fájdalom lenne, mert egykor én is az voltam csak a fejbőrbetegségem tönkretette a hajkoronám.
2016. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, ha csak a szemeteszacsi hajú srácokhoz vonzódsz, de megfogadtad, hogy velük nem kezdesz, akkor bizony komoly esélye van annak, hogy egyedül öregedsz meg. Statisztika mellé logikát is tanulj már.
2016. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
16-os, együttérzek veled. Egy szörnyű bőrbetegség nekem is tönkretette a hajkoronámat. Kopaszodásnak hívják. Csak nem neked is ugyanez van?
2016. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb barátom sötét hajú és szemű, hosszú hajjal, és vele nincsenek ilyen bajok. Nem mindenki ilyen. Bár olyan hosszú haja, mint a rockereknek nincs.
2016. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Ezt valaki magyarázza már el mi az a szemeteszsák-haj, mert még sose hallottam :D


64%, azért ez durva feltételezés...

2016. szept. 13. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!