Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a pasi, akinek szép arca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, akinek szép arca és hosszabb haja van, az feltétlenül egy koncertmániás, dohányos alkesz?

Figyelt kérdés

Ne kérdezzétek miért, de nekem gyengém a világos, hosszabb hajú, szép arcú pasik, akik még érzékenyek is (azaz igénylik a bújást, szeretgetést). Eddig 3 ilyen pasival hozott össze az élet és mindegyik bagózott (valaki naponta elszívott egy dobozzal, valaki csak titokban szívta), illetve a piálás is elég rendszeres volt, valaki heti 2x igényelte, ebből egyet úgy hogy magáról sem tudott, amikor hazajött. Meg hogy úristen ott kell lennie xy koncerten, nem számít hányszor volt, mert ha kell elmegy 50 évesen is, mert ha meghalnak, akkor ő elmondhatja magáról hogy ott volt az utolsó fellépésen, meg 15 éves kora óta piál és lassan 30 évesen sem tud leállni ezzel az életvitellel...


Én 25 évesen már egy nyugodt kapcsolatra vágyom, ahol nem az a hét csúcspontja, hogy megyünk leinni magunkat... De mindig kifogom az ilyeneket, pedig elsőre igazi álompasik, aztán pár hónap múlva mutatkozik meg ez az énjük... Reménytelen lennék? Mindegyik ilyen?


2016. szept. 13. 21:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hát, még nem, hanem túlzottan zsírosodik a fejbőröm, hajmosás után pár órával csillog az egész, a tüszők nem kapnak elég oxigént, így elvékonyodnak, elerőtlenednek a hajszálak, ami azt az érzetet kelti, mintha kopaszodnék.
2016. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez lenne a vége úgy is.
2016. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

21-es, vagyis kopaszodsz:) Ne izgulj miatta. Vágd le rövidre a hajad és annyi.


Kérdező, írd meg a google-ba, hogy "szemeteszsák haj". Választ kapsz a kérdésedre. Azért nevezik így, mert ez a frizura úgy néz ki, mint az összekötött szemeteszsák.

2016. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
#23 Nem kopaszodás, mert már 2 éve tart ez az állapot, mégis megvan az összes hajam, ezt a kamerás fejbőrvizsgálat is kimutatta. Csak ez egy olyan betegség, ami miatt már soha többé nem növeszthetek hajat, mert borzalmasan nézne ki. A ,,loboncom" volt az egyetlen dolog volt, ami jól nézett ki rajtam, azzal, hogy elveszítettem, fokozódott kisebbségi komplexusom.
2016. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
*-volt
2016. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Áh, megnéztem Google-n de nem erre gondoltam. Inkább erre (igaz, nem konty, de a különbség látható): [link]
2016. szept. 13. 21:59
 27/34 anonim ***** válasza:

Kamerás fejbőrvizsgálat?! Ember, fogadd el, hogy kopaszodsz. Kopaszon is lehet teljes életet élni.:)


Kérdező, a szó, amit keresel, a copf. Lehet, hogy az a baj, hogy nem tudod eldönteni, hogy ki tetszik: a hosszúhajú rockerek, a szemeteszacsik vagy a fogkefemodellek?

2016. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én a hosszúhajú rockerekről beszéltem, nem a copfos hipsterekről, bár köztük is akad néha aki jól néz ki. Nálunk a közös programok ugyanúgy megvannak, nem csak a piálásból áll az élet, mondjuk mi együtt lakunk, tehát kettesben vagyunk eleget.
2016. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
#27 De értsd már meg, hogy nem kopaszodok, csak olyan hatást kelt... :D Mondjuk nevezhetjük kopaszodásnak is, ha már úgy néz ki. Így nem fogok kelleni egy nőnek sem. (Nem mintha eddig epekedtek volna értem...)
2016. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Őőőő, ne haragudj, rocker lányként mondom hogy hosszú távon nem fog működni a dolog, ha te nem vagy az, vagy csak színleled hogy az vagy, mert ez nem egy divat vagy egy stílus amit fölveszel a hapsid kedvéért, ez egy életforma, ez bennünk van, és mások nem képesek tolerálni, valamint én se lennék képes elviselni egy olyan párt aki ezt nem osztja :/ Bocsi de így van, nem bántásból. Oké, én egy szál cigit nem szívtam el soha, de tudom jól hogy hiába is magyaráznám másnak, egyszerűen vagy elfogadom, vagy nem. A piálás más kérdés, abban vétkes vagyok, de sose vagyok részeg :$ Alapból, képtelen volnék olyannal lenni aki a rádiót hallgatja ahelyett hogy jönne Korpiklaani koncertre, igen ötvenedszerre is, és hidd el, talál ott magának csinos, érdeklődését osztó, nem a cigin hisztiző lányokat is, ezért mondom hogy ez hosszú távon nem fog működni :/
2016. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!