Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek Match-eim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek Match-eim Tinderen?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetnék jobb Tinderen? Több mint 100 000 forint fölött járok, amit belefektettem abba, hogy matcheim legyenek Tinderen. Profi fotók, fotózáshoz, ruhák, kiegészítők stb. Nem vagyok Brad Pitt, de azért csúnya sem, ennek ellenére 1000 nőből 5 matchem lett. S nem csak a modellkinézetű lányok a célcsoport. A lányok kb 70 százalékát húzom jobbra. A profilom ki van töltve. ennek ellenére kb semmi eredmény. Lányok ti mi alapján húztok valakit jobbra??

Szívesen elküldöm megmutatni milyen képek vannak fent.


Köszönöm a válaszokat!


2016. szept. 10. 16:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vidéki 150 ezres nagyvárosban élek és tavasz óta van fent a tinder. Úgy 200 matchem lett 25 km-es körzeten belül és gőzöm sincs mennyi lányt lájkoltam. Ezret? Két-háromezret? Kb.

A legalapabb, havi 2000 forintot leszívó előfizetés van meg, ami tizenkét óránként öt super-like-ot ad. Úgyhogy nem mondom hogy nem költöttem rá, de azért nem 100 ezret.


Két méter magas, szőke hosszúkás hajú, viszonylag jóképűnek mondott (bár kicsit baba arcú) srác vagyok. Pár átlagos facebookos fotóm van fent és pár soros, egyszavas, vesszőkkel elválasztott szavakból álló bemutatkozás.

Aki lány nem csúnya arcú és/vagy nem dagadt, azokat mind jobbra szoktam húzni.

23/F

2016. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!