Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek Match-eim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek Match-eim Tinderen?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetnék jobb Tinderen? Több mint 100 000 forint fölött járok, amit belefektettem abba, hogy matcheim legyenek Tinderen. Profi fotók, fotózáshoz, ruhák, kiegészítők stb. Nem vagyok Brad Pitt, de azért csúnya sem, ennek ellenére 1000 nőből 5 matchem lett. S nem csak a modellkinézetű lányok a célcsoport. A lányok kb 70 százalékát húzom jobbra. A profilom ki van töltve. ennek ellenére kb semmi eredmény. Lányok ti mi alapján húztok valakit jobbra??

Szívesen elküldöm megmutatni milyen képek vannak fent.


Köszönöm a válaszokat!


2016. szept. 10. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Ezen jót nevettem. Gratulálok a több mint 100 rongy elbaszásához, igazán megérték a profi fotóid. Elárulom neked, hogy a fotóidon, akárki is fotóz, akárhol, még mindig csak te leszel rajta. És mivel nem vagy Brad Pitt, ahogy te is említetted, így nem leszel benne a top 5% férfi között, aki társkeresőn sikereket ér el.

Elárulom neked, hogy az ilyen társkeresőkön, túlzás nélkül 10-szer annyi a férfi mint a nő. Szerinted, ha ekkora a választék, akkor egy átlagos pasinak van esélye? Hát csak józan ésszel gondolj bele.

2016. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a tinder az egy kamu..nekem 2 évig volt fent és talán 3 match-em volt összesen,amiből tinderes cset is lett.


ugyanazok jöttek fel a találatban,akiket már többször kiikszeltem!


szóval hibás a program,nem te vagy szerencsétlen ne aggódj....

2016. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja még egy megjegyzés: 2. válaszoló vagyok...kiegészíteném még azzal a válaszom, hogy minden második pali szörfös képet,jachtos meg bmw-benmagamatszelfizem típusú képeket tett fel napszemüvegben,szóval egyértelmű volt, hogy szinte csak ikszelni tudtam.
2016. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Bármely társkereső oldalon csak az a férfi tud sikerrel járni, akire amúgy is tapadnak a nők a való életben, mert annyira jól néz ki. A nők végtelenül felszínesek, nekik kizárólag a legeslegjobban kinéző férfiak kellenek, a többit egyszerűen levegőnek nézik.
2016. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem elküldöd?
2016. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet magadnak: mert nem vagy Brad Pitt. Azt a 100000 Ft-ot inkább qrvákra kellett volna költened.
2016. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy a leginkább siránkozó srácok fognak majd ideposztolni..

Egy kis adalék. Mivel, a Tinder jóformán az egyedüli lehetőségem az ismerkedésre, ezért pumpáltam bele ennyi pénzt. Teszteltem egy kopaszodó enyhén pocakos barátom képével is neki is, 5 matche lett az 1000ből.

köszönöm második válaszoló, ez hasznos volt ment a zöld kéz.

2016. szept. 10. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 1000 lányból összesen 2 matchem lett :D és olyan 22%-ot húztam jobbra. Direkt megszámoltam, hogy tudjam, meg mert hogy valami értelme is legyen a húzogatásnak. Utána 'újraregeltem', másik arcképet állítottam be, kb két hete, és azóta 0 match ^^ mondjuk azóta nem számolom, de kb ugyanolyan arányok lehetnek, mint azelőtt.


Az újbóli feldobás pedig nem programhiba, direkt van így, amennyire olvastam a neten. Ha képet, leírást cserél az illető, akit már egyszer balra húztál, feljöhet újból. Meg akkor is, ha újraregel, mert akkor egy teljesen új felhasználónak számít.


24/F

2016. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elküldöd nekem is?
2016. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kb. 1000 lánynál tartok, és 0 db matchem van. Igaz, hogy én kifejezetten ocsmány vagyok.
2016. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!