Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nem ezen fog múlni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nem ezen fog múlni a csajozás, igazam cmvan?

Figyelt kérdés

Olvasom a kérdéseket és már unom, hogy sokan külsõ körülményekre fogják, hogy nem találnak nõt maguknak. Javarészt a belsõ tulajdonságok, kisugárzás a mérvadó!


Én magas vagyok, jóképûnek mondanak, baromi jól keresek de belül nincs bennem semmi: unalmas, nem vicces, kicsi önbizalom, stb. --> olyan dolgok ahol normális, szép lányoknál a friendzoneba kerülök (buta golddigerekkel nem jönnék össze, ezt hagyjuk).


Szóval emberek, ne külsõ dolgokra fogjátok. Élõ példa vagyok, hogy mindenem megvan látszólag, de még is szerencsétlenség vagyok).


21F


2016. szept. 8. 07:18
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Felfogom tenni majd még egyszer a kérdést, de az anyagiakra nem fókuszálva, de akkor ne jöjjön senki azzal, hogy hát még se stimmel semmi, mert csóró vagy :D
2016. szept. 8. 22:12
 32/34 anonim ***** válasza:
Csak általánosságban elmagyaráznád miért nem lehet leírni hogy mi a foglalkozásod? Hazudozol össze vissza. Ezzel csak az a baj, hogy tudod ha valaki valamiben hazudik akkor az ember már nem tud bízni benne. Szóval hazugság lehet a többi is. Hiába írod ki ezt a kérdést anyagiak nélkül attól még lehet a többi is hazugság. Soha nem volt gondom a csajozással: magas vagyok, jóképű, nem az a pörgős, bulizós, szóval én senkinek sem fogom elhinni, hogy nem számít a külső mert a saját életem bizonyítja, hogy számít. De nincs ebben semmi rossz. Az embereknek fontos a vizuális látvány egy két kivételtől eltekintve.
2016. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Nem hazudtam semmit.
2016. szept. 9. 13:03
 34/34 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod???? Aki nem hazudik az tud erre az egyszerű kérdésre válaszolni.
2016. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!