Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy különleges képességet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy különleges képességet, mondjuk üvegpohárral zenélést milyen Társkereső, vagy más oldalakon tudom hírdetni csajozási szándékkal?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Engem speciel ez messze nem érdekelne, bocsi. Nem bántásból, komolyan. Nem tudom, van-e olyan nő, aki ettől nedvesedik.


N

2016. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem barmelyik tarskerkeson tudod tajekoztatni a noket a tehetsegedrol, csak bele kell irni a profilodba.
2016. aug. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Akárhol, csak senkit sem érdekel. Nem nagy szám.
2016. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Na látod ezt jól megkaptad.

Állj be a sorba járj gyúrni, borotváld a fejed, vegyél bmw-t.

És a gond letudva :)

2016. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,van olyan Nő,aki ettől lesz nedves,de nem erről van szó,ezt példának írtam csak. Akkor járok gyúrni majd és veszek is mindjárt egy Ferrarit,az jó lenne ? Arra nár gerjednek.
2016. aug. 28. 01:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném Kérdező. A tehetséget a társkeresőkön sehol nem méltányolják,eddig kemény 0 alkalom volt, hogy valakit az fogott volna meg. Általában a jól kinéző és/vagy gazdag pasikra írnak rá, számos kísérletet végeztek már ezzel kapcsolatban oldalakon. A közelítő eredmény az lett, hogy az átlagprofilú pasas 100 levelet írt, és jó esetben kapott 2 választ, a szuperpasi meg 0 levelet írt, és hetente 20-24-et kapott.

Asszem nem kell tovább ragozni.

2016. aug. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pár kérdés! A kísérletben volt valamilyen képesség,kiemelve? Az átlag pasasok ezt írták a csajoknak, vagy megjelenítették magukrol?
2016. aug. 28. 02:52
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Ezt nem tudom, de ha a kísérletet elvégző kommentelők olvassák ezt a kérdést, ők meg tudják mondani. Az én személyes tapasztalatom szerint leszarták a tehetséget, de ez eddig csak 1 tapasztalat, kellene még.
2016. aug. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
Nincs olyan nő, akinek az ilyesmi számítana. Legyél jóképű, magas, izmos, gazdag, ezek a fontosak a nők szemében.
2016. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!