Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nem ezen fog múlni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nem ezen fog múlni a csajozás, igazam cmvan?

Figyelt kérdés

Olvasom a kérdéseket és már unom, hogy sokan külsõ körülményekre fogják, hogy nem találnak nõt maguknak. Javarészt a belsõ tulajdonságok, kisugárzás a mérvadó!


Én magas vagyok, jóképûnek mondanak, baromi jól keresek de belül nincs bennem semmi: unalmas, nem vicces, kicsi önbizalom, stb. --> olyan dolgok ahol normális, szép lányoknál a friendzoneba kerülök (buta golddigerekkel nem jönnék össze, ezt hagyjuk).


Szóval emberek, ne külsõ dolgokra fogjátok. Élõ példa vagyok, hogy mindenem megvan látszólag, de még is szerencsétlenség vagyok).


21F


2016. szept. 8. 07:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

klisészerű gondolkodás.... mondjuk itt is lehet próbálkozni, hátha...


A kiindulási pont sem jó. aztán meg csak ragozod...

2016. szept. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Tényleg jóképű vagy? Na hadd lám! 29N
2016. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
36%
Kamugyanús, de ám legyen. Lehet, hogy ha túl kedves és romantikus vagy, akkor jó kinézettel sem kellesz a lányoknak, viszont ha csúnya és/vagy alacsony vagy, akkor belsőtől függetlenül nem kellesz nekik.
2016. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok
2016. szept. 8. 08:20
 5/34 anonim ***** válasza:
Azt szoktam erre mondani, hogy egyrészt a szintezés mint probléma (nézz utána a netes irodalomban, főként Father Justice műveit javaslom) felülről nem látszik, másrészt vannak felfelé és lefelé ható spirálok, azaz az állítólagos önbizalom nem adottság, hanem következmény.
2016. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Küldj magadról képet majd megmondom hogy tényleg helyes vagy -e. Nosza. Várom a linket.
2016. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Igazad van. Nem sok nőnek van kedve egy uncsi, bizonytalan emberhez. De erre rá tudsz gyúrni. Ráadásul fiatal vagy.

A jóképűségnek meg ezeknek nagyon tud örülni egy nő, de nem bizonyul elegendőnek, kivéve az említett kirakathölgyek, aranyásók körében.

2016. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
2: ismeretlennek nem fogok kepet kuldeni.
2016. szept. 8. 09:02
 9/34 anonim ***** válasza:
Jól van akkor ne küldj!
2016. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%
Kamuzik a kiscsávó. Persze hogy nem küld képet, mert rögtön kiderülne hogy egy szemüveges geek aki akkora mint egy kutya ülve.
2016. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!