Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most lehet mégis van esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lehet mégis van esélyem? Kezdjek bizakodni, lehet lesz belőle valami?

Figyelt kérdés

Tegnap ezt a kérdést írtam ki ide. A kérdés kiírása után rájöttem, hogy találkozni kéne.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Szóval megvolt a randi, láttam rajta hogy csalódott. De nagyon jó elbeszélgettünk elnevettünk, sajnos randi közbe megtörtént a rémálom, megkérdezte, hogy mitől ilyen rosszak a fogaim .....:(

A randi végén őszintén vallott, mondta valóban sokkal magasabbnak gondolt, meg nem ilyennek, de meglepetésemre azt mondta, hogy mivel annyira jó kivételes a személyiségem, ezért ad még találkozásokra esélyt, aztán meglátjuk....

Most ez mit jelent, mire gondoltok?


2016. szept. 7. 21:50
 1/7 anonim válasza:
63%
Na,végre,hogy írtál.:D Egész nap ezt vártam.:D De amúgy ez tök jó,nem hagyott ott a p.csába,és még esélyt is kaptál további randikra.
2016. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát kajak jobban izgultam érted mint Esperanzáért aki pedig ma ment férjhez!! :)

Hallod e te tökkelütött nagyon nagy mázlid van! Őszintén örülök a sikerednek! A fogorvoshoz meg menten kérj egy időpontot!!!!!!!!! Szerintem nincs visszataszítóbb a nem megfelő szájhigiéniánál!! Futi futi


26L

2016. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Hallod e te tökkelütött nagyon nagy mázlid van!"


Miért olyan ritka lenne ez?

2016. szept. 7. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ezt azért írtam mert ahhoz képest hogy elsunnyogtál egy csomó infot magadról pedig tudtad hogy a lányt zavarni fogja, tok jol osszejott a dolog!:)

Na ez ritka nagy mazli! Es orulok neked!!

2016. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon értékes lány biztosan. :) De nehéz dolgod lesz. Ez látszik. Ja és ne sajnáld a pénzt a fogaidra, mindenképp csináltasd meg. :)
2016. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos láttad, hogy csalódott volt a magasságod és a fogad miatt is amiket lehet jobb lett volna közölni vele.

A magasságodat eltudnám fogadni, mert arról nem tehetsz, de hogy a fogaid szén feketék ahogy az előző kérdésedben írtad nem tudnám elfogadni mivel ez szimpla igénytelenség és elhanyagoltad magad. Ahelyett hogy ezen szégynkeztél, miért nem ápoltad a fogaid, illetve jártál fogorvoshoz? Ez számomra hanyagság sorry.

2 dolog történhet az alábbi randi után, vagy valóban igazat mondott és a személyiséged miatt ad esélyt még ismerkedni, vagy csak szimplán nem akart megbántani és csak úgy mondta, ez majd kiderül.

A netes ismerkedésnél jobb az őszinteség, mert találkozásnál úgyis minden kiderül.

2016. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező! Lett belőle valami?
2016. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!