Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mit tegyek? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek? Egyszerűen már nem bírom?

Figyelt kérdés
Átlagos fiúként sajnos nem túl nagy siker az életem a lányoknál. Valahogy mindig jönnek ilyen olyan indokkal pedig tényleg normális kapcsolatra vágynék de ők vagy a gazdag fiúkat akarják akik alá az apjuk BMW-t vagy azokat akik fullosak de nekik vagy nem kellenek vagy csak dugásra. De sok lányt még ez sem zavar ha csak arra kell valakinek hiszen sokuknál a külső számít. Mégis mit tegyek hogy ne maradjak egyedül? :(
2016. aug. 24. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Semmit sajnos,ez van. Ugyanebben a helyzetben vagyok,el kell tudni fogadni kb. és ennyi. Többet nem lehet tenni... ilyennek születtem,ez van sajnos... :/

Aki nem helyesnek,tökéletes genetikával születik,nem sok esélye van a nőknél... :/

25/F

2016. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
31%

Nem csak ilyen nők vannak. Őket kell megtalálnod. B-verzió, hogy tökéletes kamugéppé fejleszted magadat. Ahogy itt sok kérdező nőt szemlélek, néha elgondolkozok az utóbbin...


26/F

2016. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezt annyira bírom gyerekek. Szóval ismerősöm is mondja, hogy minden lány ribi. Nem, csak ha valaki ribikkel ismerkedik, akkor ne csodálkozzon, hogy ezt tapasztalja. Vannak nagyon normális, értelmes lányok, akik még csinosak is, csak tudni kell átlátni a sminken, meg a forrónacin. Normális lányok pont le fogják szarni a BMW-det, vagy annak hiányát. Nyilván külső vonzódás nekik is kell, de te se jönnél össze egy lánnyal, ha nem tetszik neked. Vagy lehet összejönnél, de az már végső elkeseredés. Lényeg, hogy nem feltétlenül az instagramos fitnessmacákat kell észrevenni, mert nekik instagramos fitnessboyok kellenek. A normális, aranyos, mosolygós lányoknál kell próbálkozni, akik mondjuk az átlagnál kicsit szebbek. Ott lazán lehetne esélyed, de amíg az a gondolatmeneted, hogy minden lány ribi és a pénzre hajt, addig sok jóra ne számíts 23/F
2016. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Talán nem csak a ringlók közül kéne válogatni, és akkor nem járnál így. Őket hagyd meg a BMW-s páwáknak.

A hiba a te készülékedben van.

2016. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap pl. pont Szolnokon láttam hogy egy bunkó paraszt stílusú gyerek úgy beszélt egy egész fullos lánnyal ahogy a kutyával se nagyon szoktak de mégis vele van... de amúgy is sok ilyet látni. És hát igen tényleg nálam a hiba mert sajnos se gazdag se kigyúrt jóképű nem vagyok...igaz ijesztő sem :D Na de kis városban érdekes módon mindig a gazdag családból való fiúkért voltak oda a lányok
2016. aug. 24. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Aztán mért kell neked fullos lány? Pont erről írtam ember. Amúgy ezt is bírom, hogy "nem vagyok kigyúrt, meg gazdag". B+, menj le terembe és ne azon sírj, hogy miért nem vagy kigyúrt. Nem vagy gazdag? Tanulj, tanulj, tanulj, és egyszer az leszel...
2016. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még az hogy fullos de egy átlagos lányt sem egyszerű összeszedni mert ők is arra vágynak akit nem kaphatnak meg...az meg hogy mit tenne meg értük egy fiú azt nem igazán értékelik.
2016. aug. 24. 11:25
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
És te mire vágysz? Vagy inkább azt kérdezem, hogy mit tudsz adni egy lánynak?
2016. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Én normális voltam mindig, nem csalfa, nem aranyásó, de nem kellettem, mindig ilyenekért dobtak el akiket emlitesz úgyhogy leszop6sz. Gondolom neked is az olyan csaj kell, aki folyamatosan hangoskodik vihog, mutogatja magát mindenkinek, nagyobb segge meg melle van mint a bécsi kapu.
2016. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:

#9es: és téged milyen férfiak dobtak? :)


No, szó mi szó, még érned kell egy kicsit mentálisan. Mit jelent amúgy a "fullos"?

2016. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!