Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bulizós csaj vagyok és olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizós csaj vagyok és olyan aki a jó arcokkal hamar szót ért, mégis csak 1 komoly kapcsolatom volt eddig. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sokszor volt, hogy azok akik tetszettek nem úgy viselkedtem mint azokkal akik közel sem és persze nekik tetszettem meg. Nem vagyok egy nagyon csajos csaj és nem az elegáns kategóriába tartozom. Mit gondoltok az olyanról aki barát és barátnő is lehetne egyben? Nem értem, mi lehet a baj 20L
2016. szept. 1. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sok pasinak nem jön be ha más pasikkal is ennyire közvetlen egy csaj. Előre látják, h féltékenykedések, veszekedések lennének, te pedig a magad igazát hajtanád, h "én ilyen vagyok!"
2016. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl közvetlen vagy.
2016. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól írja az első, baromira idegesítő hogyha egy csaj minden ilyen "jóarc" gyerekkel jó pofizik,így én sem mennék még csak oda sem hozzá.

Pont azért,mert nekem sincs kedvem azokkal az emberekkel sem jó pofizni,mikor csak a csaj érdekel kizárólag.

Ő meg tuti bemutatna nekik,meg stb. ami unalmas,és fárasztó is.

25/F

2016. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!