Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti milyennek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyennek tartjátok a stresszes férfiakat és azokat akik nem stresszelnek?

Figyelt kérdés
van ennek valamilyen jelentősége nálatok?

2016. szept. 7. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ég és föld. Én nem vagyok egy stresszes típus, de hajlamos vagyok más emberek hangulatát átvenni, így egy feszült ember mellett én is azzá válok. Szóval van jelentősége nem is kevés.
2016. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én stresszes nő vagyok. Nekem igazából mindegy, nincs jelentősége. A stresszes pasast megértem, a nem stresszes meg felold egy kicsit... de a kapcsolatra nézve nincs nagy jelentősége.
2016. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a férjem elég stresszes. Minden nap kiakad vmin. Nagyon letud húzni. Sokszor már viccelni sem lehet vele mert robbanik. De nem csak velem ilyen hanem a családja többi tagjával is. Értem ezalatt az szüleit testvéreit. Pedig nem élünk rosszul és mégis.
2016. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
A stresszeseket nem kedvelem. Legyen mindig higgadt és nyugodt,és átgondoltan oldja meg a dolgokat. Attól jobb lesz valami ha idegeskedik, dühöng ,csapkod ,kiabál?Csak magát teszi tönkre és a környezetét idegesíti,de a probléma attól nem oldódik meg.
2016. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akinek nem számít az próbálja ki egy stresszes emberrel évekig. Mennyire fog az energia szintje lecsökkenni, kivéve ha nincsenek acélból az idegei, és óriási türelemmel rendelkezik.
2016. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!