Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok a cikkhez, valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a cikkhez, valóban a nők az átlag feletti férfiakat keresi?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 5. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami.
2016. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól összeszedte
2016. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Hát, nekem vannak fenntartásaim. Egyrészt, nincs feltűntetve a korosztály. Nem mindegy, hogy ez most 0-99-ig tart, vagy 20-25, 25-30, 30-40...stb. Tehát, melyik korosztályról szól a cikk? A másik, honnan vannak az adatok? Hasraütés szerűen én is tudok adatokat kitalálni, és cikket írni róla.

Továbbá: a legvégén lévő mondat borzalmasan szubjektívvé tette számomra az írója látásmódját. Nem mellesleg ellenségesnek a női nemmel szemben.

Összességében, egy lyukas garast sem adnék a cikk minőségéért, hitelességéért.

De ha igaz, akkor legalább a cikk szerint is bőven átlag feletti párom. Bár ez számomra enélkül is így van, és lesz is :)

2016. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz!
2016. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de a cikk alatt lévő legfelső komment mindent visz.
2016. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ kinek mi a fontos párvàlasztàsnàl. Akinek az anyagiak, az nyilvàn azt fogja nézni mennyit keres a partner. Ès így vàlaszt.

Ezek szerint életem szerelme felemàs:) Mivel Magassàgban és pèniszméretben àtlag felett van, a többi szempontnál meg alatta. A cikk szerint legalàbbis. Szerintem bőven àtlag feletti. Ki nem szarja le hogy nem keres havi 160-at , nem kigyúrt ,nincs kocsija, de sajàt ingatlana sem?... Valahogy a helyes pofijàt, a személyiségét, az intelligenciàjàt és a humoràt fontosabbnak tartottam mindig.

2016. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alap gondolat nagyon jó és igaz, kivitelezésbe kis hiba csúszott, mert korcsoportokra nem bontotta le. De ha a társadalom az elmúlt évtizedek trendjeit követi (márpedig miért lennének az emberek magasabbak, tanultabbak, gazdagabbak), akkor egy jó jövőkép összefoglalás.
2016. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagy marhaság

ezek szerint párom bőven átlag feletti, szerintem csak épp h jól él

2016. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!