Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok Ti miért nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti miért nem kezdeményeztek utcán pl?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 01:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

ma 19:19

Igen, kb ilyen arcot szoktam vágni, miközben magamban meg tök jókedvű vagyok. :D

2016. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

"Az érveid pontatlanok, és így akár a megfigyeléseid is lehetnek ugyanúgy pontatlanok."

Pontosan melyik részük pontatlan? Kétlem, hogy pontatlan megfigyelés, hogy az emberek nem csak pólóban és farmerban járnak a környezetemben. És ha a megfigyeléseim pontatlanok, miért válnak be az esetek több, mint 90%-ában?

Elhamarkodott ítélkezés? Mondhatjuk. Azt már megállapították, hogy pár másodperc alatt eldöntjük egy illetőről, hogy szimpatikus e. Ennél azért nem vagyok elhamarkodottabb.

Sokszor téves? Ismétlem: Attól, hogy valami valakinek nem megy, másnak még mehet.

Valóban vannak ilyen fülesek. És előtte volt ilyen fülesed? Az ismerőseid többsége ilyet használ? Nem. Az a baj, hogy mindig kitérsz 1-1 apró dologra, hogy az lehet máshogy is, mint ahogy én elképzelem. Valóban. Ezért kell nézni az összképet. Külön-külön csak irányadó dolgok ezek, együtt mutatnak egy komplexebb képet.

Egy kisebb összeget feltettem volna, hogy ilyen arcot vágsz! :D

2016. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Amikre hivatkozol, azok pontatlan következtetést adnak, és nem húzhatók rá mindenkire. Ha mégis működnek a következtetéseid, az vagy azt jelenti, hogy véletlenül beletrafálsz, vagy van érzéked a jó emberismerethez, de nem tudatosan alkalmazod jól a megfigyeléseket, vagy itt nem is írod le részletesen a jó alkalmazhatóságát ezeknek a következtetéseknek (mellesleg én ismerem és alkalmazom, de ismétlem, nem a felszínesen látszó dolgok alapján működik). Az itt példának felhozott következtetési kiindulási pontjaid pontatlanok. Nem kell hülyének nézni itt a hozzászólókat, a megfigyelés és az emberismeret hasznos és jó dolog, az élet számtalan területén a segítségedre lehet, a jó stratégák egyik jelentős fegyver- és eszköztára, de ahhoz, hogy tévedhetetlen legyél, a felszín alá kell ásni, különben nekimész egy jéghegynek, mint a Titanic. :-)
2016. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!