Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok Ti miért nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti miért nem kezdeményeztek utcán pl?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 01:16
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
52%
"Én próbáltam csajokat leszólítani ürüggyel,hogy hol van ez,hol van az,de nem kapcsoltak." - És tovább is szőtted, vagy csak útbaigazítást kértél? Mert ha csak ennyi volt, abból senki nem fog kapcsolni, hogy te többet is szeretnél. Simán hihettek turistának.
2016. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
72%

"Még a legcsúnyábbat is havonta egyszer leszólítják" ezen felkuncogtam. Honnan szedtétek ezt a statisztikát? "

Onnan, hogy vannak lány barátaim, és még a kifejezetten csúnyákat is rendszeresen le szokták szólítani. Persze ha a pasi se néz ki jobban, akkor elhajtják.


"Én ekkor elmosolyodtam, a szemébe néztem hosszan, kinyújtottam rá a nyelvem aztán gyorsan kacsintottam. Basszus azt hittem vágja hogy viccelek és hogy nyugodtan oda jöhet de ehelyett elszégyellte magát és elszaladt."

Szerintem mindenki azt hitte volna a helyében, hogy gúnyolódsz rajta. Sajnos mi férfiak nem vagyunk gondolatolvasók.

2016. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
"Onnan, hogy vannak lány barátaim, és még a kifejezetten csúnyákat is rendszeresen le szokták szólítani." - Szórakozóhelyen lehet, de az utcán?... Ott max. a kéregető hajléktalan, a szórólapozó, az útbaigazítást kérő turista, az adománygyűjtő zöldek és társai, a Fedél Nélkül lapot árusítók, a részegek, a cigit kunyerálók, a jegyellenőrök, a képeslapokkal próbálkozó kisebbség és hasonlók szólítanak le embereket rendszeresen, de az esetek 99,9%-ában nem ismerkedés a cél. Ha ezeket is számoljuk, akkor persze, engem is leszólítgatnak, a környékemen szoktam látni a buszmegállóknál egy nyugdíjas korú bácsit, aki rendszeresen próbál cigit kérni az emberektől, tőlem is próbált már, de nem dohányzom, de még a dohányzó kollégáim sem szoktak neki adni.
2016. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:44

Kihagytad a minden nő után ordibáló, füttyögő, lepukkant melósokat :D Azon kívül tökéletes felsorolás, nem is értem, miért nem érezzük magunkat megtisztelve ennyi leszólítás után :D

Életemben nem szólított le senki az utcán (az előző által felsorolt okokat leszámítva), meg egy barátnőmet se, meg nem is láttam ilyet soha.

2016. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 fru_ ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy valaki hogy gondol kapcsolatot az utcán kezdeni egy vadigen nővel?

Helyes a pofikája, max ennyi, amit tudsz róla.

Te meg nyomulós vagy, .ez a max. amit ő tud rólad.


Érdekelne, komolyan, hogy 100 ilyenből hány esetben lett akár csak egy éves kapcsolat?


Én úgy gondolom (csinálom), hogy ismerek millió ember,abból pár viszonylag közeli, azokkal barátkozok, aztán egyszer csak kialakul, hogy de jók vagyunk mi ketten.

Szóval ismerem a kinézeteit, a gondolkodását, a beszédét, a viselkedését...

2016. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Utolsó, és honnan ismered azt a millió embert?

Aki leszólít egy lányt, az már nyomulós?

2016. szept. 5. 18:54
 27/43 anonim ***** válasza:

#25: Ha ennyit tudsz leolvasni egy ember megjelenéséről, valóban ennyit lehet leszűrni. Ha letudod az öltözködéséről a stílusát, a karszalagjairól a zenei ízlését, meg még sorolhatnám hány dolog alapján mennyi mindent, akkor már más a helyzet.

Fogalmam sincs, hogy összesen hány ilyenből lett kapcsolat. A testvérem tipikus helyes és izmos srác és szólított le az utcán lányokat. Az esetek több, mint a felében lett a dologból lazább vagy komolyabb kapcsolat.

2016. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

"letudod az öltözködéséről a stílusát"

Na persze :D Én pl "aranyosan" öltözök, közben meg üvölt a fülembe valami hörgős metál, és magamban röhögök a morbid, beteg vicceken, amiket az imént küldözgettünk egymással a haveromnak... :D

Nyilván ha valaki rockernek, punknak, vagy a jó ég tudja minek van öltözve, akkor le lehet vágni, hogy milyen stílusa van nagyjából, de kíváncsi vagyok, mit hozol ki egy egyszínű póló + farmer öltözékből :D

Karszalag? Volt már, hogy hordtam olyan esemény karszalagját, ahol rohadtul nem tetszett a zene, meg maga az esemény magában, viszont jó társasággal voltam, ezért kedves emlék.

Stb stb stb.

Elég felszínes lehetsz, ha ennyi alapján eldöntöd, hogy kinek milyen a személyisége. Mi van, ha épp marhára megtetszenék neked, mert azt hiszed, hogy ilyen meg olyan vagyok, aztán megismernél, és engem utálnál a világon a legjobban? Vagy épp ellenkezőleg, a külsőm alapján azt mondanád, hogy nem vagyok szimpi, közben meg lehetne, hogy én lennék életed szerelme :DD

Vadidegeneket leszólítgatni szerintem elég fura...


"és honnan ismered azt a millió embert"

Nem az vagyok, akitől kérdezted, de gondolom suli, munkahely, közös edzés, haver haverja, könyvtár, akármi. Mi olyan hihetetlen ebben? :D

2016. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

#28: Nem lep meg a válasz. Mindig van valaki, aki hoz egy szélsőséges példát meg egy kevés infóval rendelkezőt és megmondja, hogy ez miatt nem így működnek a dolgok.

A való életben általában nem csak farmerből és egy egyszínű pólóból álló emberkékkel futsz össze, nemde? :D Ha hörgő metált üvöltetsz a füledben, kihallatszik. Ha magadban röhögsz a vicceken, amiket a telefonon olvasol, akkor az látszik. Szóval több az infó, mint amennyire elsőre gondolsz.

És nem a leggyakoribb eset, hogy valakinek van 2-3 rock fesztiválos karszalagja, de csak a haverok miatt! :D

Attól, hogy olvasok a külső jelekből (amit amúgy tudat alatt mindenki megtesz), még nem leszek felszínes. Akkor lennék felszínes, ha emiatt elítélnék valaki vagy hasonló dolgot tennék. De nem teszek. Véleményt formálok az illetőről, amit simán megváltoztathatok, ha megismerem. (Bár az esetek 90%-ában szinte teljesen olyan az adott ember, amilyennek 5 perc után elképzeltem. Van, aki jó emberismerő. Ez nem valami csodaképesség.)

Te már belefutottál életed szerelmébe, aki elsőre nem volt szimpi? :D

2016. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
6%
#28 Ti nők még az öltözködést és a stílust sem nézitek, kizárólag az arcot, a magasságot meg az izmokat. Akkor most ki is a felszínes?
2016. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!