Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok Ti miért nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti miért nem kezdeményeztek utcán pl?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 01:16
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
#10: Igazából szimplán az ijesztette meg, hogy nem ehhez szokott. Valószínűleg lekoptatta már jó pár csaj :D
2016. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Lassan 32 évem alatt nem ronda budapesti nőként (azaz itt születtem, itt tanultam, itt élek jelenleg is) egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányan szólítottak le az utcán kifejezetten ismerkedési céllal.


Én az utcán általában nem mászkálok csak úgy, hanem megyek valahova, nem szokásom céltalanul barangolni, szóval olyankor a gondolataim ott járnak, amiért kiléptem az utcára, vagy esetleg ha az még odébb van, több idő, várakozás vagy utazás közben könyvet olvasok és akkor arra figyelek. Eszembe sem jut, hogy ismerkedni is kellene közben. Ha mégis leszólítok valakit, annak inkább az az oka, hogy útbaigazítást kérjek, tájékozódjak. De a férfiakra sem jellemző, ahogy én látom, hogy az utcán úgy nagyon rajta lennének, hogy ismerkedési céllal leszólítsanak másokat. Szóval nem tudom, aki úgy véli, hogy ezek az ismerkedési célú utcán leszólítások olyan gyakoriak, honnan veszi, de abban biztos vagyok, hogy arrafelé, amerre én megfordultam az elmúlt lassan 32 évben, nem szokott megfordulni rendszeresen. :-)

2016. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
71%
Téged nem szoktak leszolitani a lányok az utcán? Hihetetlen. Vagy csak pocsékul nézel ki?
2016. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
A Nő ismerőseim szerint jól nézek ki. Én próbáltam csajokat leszólítani ürüggyel,hogy hol van ez,hol van az,de nem kapcsoltak.
2016. szept. 5. 11:13
 15/43 anonim ***** válasza:
Szintén sokszor próbáltam utcán ismerkedni lánnyal,de ott valahogy máson jár az eszük,és elutasítóak. Viszont Én nem utasítanám el ha leszólítanak.
2016. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
30%

Félek az emberektől, eszem ágában sincs vadidegenekkel beszélgetni.


Mellesleg sok lányba bele van nevelve, hogy nem szabad kezdeményeznünk, mert akkor elrontjuk a pasik "játékát", mert hogy a férfiakban van a vadászösztön, hagyni kell hogy kezdeményezzen, különben könnyűvérűnek tűnünk, meg túl tapadósnak, és undorodni fog tőlünk.

2016. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 fru_ ***** válasza:
#9, hát elég magasan van az a határ, úgy látom.
2016. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%
#16/17 Az a baj hogy nincs itt semmijen játék nem veszitek észre,hogy kispadon ültök? Amúgy miért nézne már kúrvánnak nem pénzért csinálod.
2016. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

#18

Az tök mindegy, attól még ez van belénk nevelve.

2016. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Ez buszra is érvényes?
2016. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!