Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok Ti miért nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti miért nem kezdeményeztek utcán pl?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 01:16
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
89%

#29

De, a legtöbb emberen farmer-póló kombót látok. Nem hallatszik ki, nem akarok megsüketülni, csak én hallom kicsit hangosnak, de azért nem csinálok hangfalat a fülesemből.

A vicceken meg úgy értve "röhögök", hogy magamban, az arcizmaim meg se rezdülnek.

Egyébként beletrafáltál, "életem szerelme" elsőre nem igazán jött be, mondhatni "nem volt szimpi". 2 évbe telt, de rájöttem, hogy tökéletesen összeillünk.


#30

Menj már máshova leribizni az összes nőt :D Képzeld, nekem a különösebben izmos pasik nem jönnek be, inkább a vékonyak, a barátom kb 5 centivel magasabb nálam, arcra meg elsőre nem igazán jött be, inkább átlagosnak mondtam volna, nyilván most már őt látom a legjobb pasinak a világon.... Esküszöm nem tudom, ti milyen nőket ismertek :D

2016. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Ha rólam az utcai megjelenésemből akarna bárki is következtetéseket levonni, hát időnként eléggé félremenne. Sokszor csak annyit lehetne megállapítani, hogy az időjárásnak megfelelően öltözködtem, de például az életkoromat rendszeresen tévesen lövik be az öltözékemtől függetlenül, és így az is lehet, hogy diáknak hisznek, miközben már rég nem vagyok az a korosztály, és nem oktatási intézménybe sietek reggelenként, hanem a munkahelyemre, a hátitáskámban (ami praktikus) nem tankönyvek vannak, hanem az ebédem... stb. Kicsit másképp kell az emberekről olvasni. :-)
2016. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
10%

#31: Háát, nem tudom, felénk akkor máshogy öltözködnek! :D Vannak popsivillantó nadrágban, kipakolt mellekkel, indie stílusban meg még sorolhatnám. Örülök, hogy színes helyen lakok! :D

H nem akarsz megsüketülni és nem hangosan hallgatod a zenét, akkor miért írtad, hogy üvölteted?

Az arcizmaidnak nem kell rándulnia ahhoz, hogy látszódjon, hogy épp vidám vagy.


Az a baj, hogy kivételes példákat hoztok és kevés információval. Nyugodtan gondoljátok azt, hogy a külső nem mond semmit, de mond. Ti választjátok a ruhátokat, a hajatokat, a sminketeket. Akinek pedig fejlett a szociális érzéke, az ezekből már elég sok információt letud olvasni.

2016. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Rólam azt mondják a ruháim, hogy a kínaiban vásárolok, mert ott kapok magamra méretet, na bumm... :-D
2016. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
#31 Erre mondják, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar.
2016. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

#34: Ha te egy emberből csak annyit látsz, hogy épp kínai ruha van rajta, akkor azzal nincs semmi gond. Ettől más még mást is lát! :D


Aki viszont lepontoz: Ismer személyesen, amiből letudja szűrni, hogy nekem mennyire megy ez a dolog? Vagy a marketinget és a pszichológiát akarja megcáfolni? :D Vagy egyszerűen olyan szűk világban él, hogy ami nem megy neki, azt lehetetlennek tartja?

2016. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Miért írtam, hogy üvöltetem? Mert az én fülemben hangosnak tűnik, de nem annyira, hogy kihallatsszon, nem tudom, mi ezen olyan bonyolult.

Az arcomnak meg mi köze ahhoz, hogy vidám vagyok-e?? Nem szoktam vigyorogni magamban, mint valami idióta :DD

2016. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

#37: A hangosság relatív, de hogy ennyire... :D Zeneimádó vagyok. Ha neked a közepes hangerő is hangos, akkor elfogadom, hogy "hangosan" üvölteted. A valóságban azonban a fülesek és lejátszók nagy részének hangereje le van korlátozva, ezért a max körüli érték csak a valóban hangos. De elfogadom a dolgot költői túlzásnak! :D


"Az arcomnak meg mi köze ahhoz, hogy vidám vagyok-e??"

Öhm... Elég sok! :D Emberek vagyunk és a többségünk nem profi színész. Az értelmeink akkor is kiülnek, ha nem akarjuk.

Vagy ő szerinted épp vidám és magában morbid poénokon nevet? :D

[link]

2016. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
# 36 Időpont ma 19:08 - Az érveid pontatlanok, és így akár a megfigyeléseid is lehetnek ugyanúgy pontatlanok. Tisztában vagyok vele, hogy lehet következtetni, de ez ennél összetettebb dolog, mint hogy megnézel valakit kívülről. Ez elhamarkodott ítélkezés, és sokszor téves. Ha te tényleg csak ennyiből következtetsz az emberre, mint amit itt leírsz, az nem a legjobb megközelítés, és ennyiből engem sem tudnál helyesen körülírni. Ha valóban mélyen belemész ebbe a ránézel és következtetsz dologba, akkor még azokkal kapcsolatban is kis hibaszázalékkal tudsz következtetni, akik ránézésre ki sem tűnnek a tömegből. De ez nem merül ki ennyiben, hogy milyen ruhát hord vagy van-e valamilyen karszalagja... stb. :-)
2016. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
"A hangosság relatív, de hogy ennyire." - Akár ennyire is. Anno volt egy tanulási módszerem államvizsgára. Hanganyagra rögzítettem egy szövegfelolvasó program segítségével a tételeimet, és úgy tanultam, hogy rendszeresen visszahallgattam (akár utazás közben is). A tömegközlekedés egyik hátránya, hogy piszok nagy a háttérzaj, így egy gyengébb fülhallgatóval az is előfordulhat, hogy ilyen zajban nem hallod, ami szól. Na most én vettem egy olyan típust, ami ezt a háttérzajt jól kiszűri, én rendes hangerővel hallottam a tételeket a nagy zajban is (amihez följebb kellett tekerni a zajosabb helyeken), kifelé viszont semmi nem hallatszott.
2016. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!