Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok Ti miért nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti miért nem kezdeményeztek utcán pl?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 01:16
1 2 3 4 5
 1/43 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%
Már hogy a viharba ne! Így ismertem meg a párom!
2016. szept. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
59%
Egy részük szerint a férfi dolga. A másik részük úgy érzi, hogy egy pillantással már kezdeményezett is. Néhányan meg tényleg kezdeményeznek.
2016. szept. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nálam még senki sem kezdeményezett.
2016. szept. 5. 02:32
 4/43 anonim ***** válasza:
52%
Semmi okuk rá, mivel leszólítják őket előbb-utóbb úgyis. Felesleges ezzel foglalkozniuk.
2016. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Sunshinedoll ***** válasza:
44%
Szerintem az utcán való ismerkedés gáz. Én se örülök, ha utcán szólítanak le, tehát én sem szólítok le másokat az utcán. Ezen kívül nem akarok jelenleg ismerkedni, úgyhogy máshol se szoktam leszólítani embereket, illetve nincs is rá szükségem. Általában leszólítanak ők engem.
2016. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
64%
Mert a nők nem 100%-ban a külsőre mennek. Én is előbb kezdeményeznék valakinél akit ismerek egy ideje.
2016. szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
28%
A nők 100%-ban a külsőre mennek, de kezdeményezni büdös nekik. Nincsenek is rászorulva, mert a legcsúnyább lányt is minimum havonta egyszer leszólítják.
2016. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Igen de akik lestólítják Őket, másokat is le szoktak szólítani,azok ált. Több nőt szoktak tartani,Ez nem zavarja Őket?
2016. szept. 5. 09:22
 9/43 A kérdező kommentje:
Hol van a hülyeségnek a határa?
2016. szept. 5. 09:23
 10/43 anonim ***** válasza:
71%

Hát ez izgi. :D

Micsoda elképzelések!

"Még a legcsúnyábbat is havonta egyszer leszólítják" ezen felkuncogtam. Honnan szedtétek ezt a statisztikát?

Nem tartom magam csúnyának mégsem szólítottak még le utcán vagy parkban pedig tetszett volna a dolog mikor szingli voltam. :)

Mindig jó ha valakinek van annyi kiállása hogy merjen kezdeményezni. Én sajnos sűrűn szoktam mert a mai férfiak zsebre dugott kézzel a cipő orrukat bámulják és csak dünnyögik oldalra a havernak hogy " némá milyen jó nő" nem tudta hogy hallom.

Én ekkor elmosolyodtam, a szemébe néztem hosszan, kinyújtottam rá a nyelvem aztán gyorsan kacsintottam. Basszus azt hittem vágja hogy viccelek és hogy nyugodtan oda jöhet de ehelyett elszégyellte magát és elszaladt. Biztos a nyelvnyújtás ijesztette meg. Pedig nagyon magasra hajítottam neki a labdát és borzasztó könnyű lett volna leütni. De ha nem hát nem. :)

2016. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!