Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti csak külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csak külső alapján adnátok esélyt ismerkedésre egy olyan férfival, aki 190 körüli vékony kigyúrt (kb mint az Old Spice-os reklámarc), jól öltözött, de nem biztos hogy jóképű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 09:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csek külső alapján? Csak külső alapján biztosan nem. Gusztustalan a teste.

De ha nem csak a külső számít: ha "jó" ember és passzolunk, akkor meg lehet barátkozni a külsejével.

2016. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 H_Vivien ***** válasza:

Hát... Ehhez képest tudnak mások feltölteni magukról fotót, de tény, én még sosem próbáltam, nem tudom.

Azt viszont nem értem, hogy miért nem mersz? Mi baj lehet belőle? Nem kompromittáló képet kell feltenni, a kérdéseddel kapcsolatban pedig így nem lehet objektíven véleményt mondani.

Az oldal azért névtelen, mert nem a nevedet adod hozzá, de ez nem kötelező, nekem pl. valóban ez a nevem. Sosem érdekelt a névtelenségbe burkolózás, jóllehet úgy könnyeben mond el az ember néha dolgokat, ha nem adja a nevét hozzá, de ez engem sosem érdekelt. Névvel és arccal is elmondom a véleményem, ha valakinek ez nem tetszik, sajnálom.

Nem mondtam, hogy nem hiszem el, hogy milyen testalkatod van, csak ez kevés ahhoz, hogy bárki is érdemben tudjon nyilatkozni.

Az a véleményem, hogy először az önértékelésed kellene rendbetenni, mert amíg magaddal nem vagy kibékülve, nem várhatod el mástól ugyanezt. Sok ember van ezzel így, hogy egyik nap meg van elégedve a tükörben látottakkal, másnap pedig nincs. Ezzel semmi baj, senki sem tökéletes hidd el.

2016. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!