Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti csak külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csak külső alapján adnátok esélyt ismerkedésre egy olyan férfival, aki 190 körüli vékony kigyúrt (kb mint az Old Spice-os reklámarc), jól öltözött, de nem biztos hogy jóképű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát az oldspiceos néger durvánkigyúrt kategória,nem vékony.Ha olyan vagy testileg,akkor nem is értem minek teszel fel ide kérdést.
2016. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Csak kulso?.... Na es mennyi penze van?
2016. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első, nem úgy nézek ki mint a kokszos néger, hanem mint az arab srác:


[link]


De csak alkatra és magasságra, én fehér vagyok.



Második, a ruháim alapján gazdag vagyok, de nem vagyok az, de mindegy mert addig sosem sikerül eljutni hogy ez kiderüljön.

2016. szept. 3. 09:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Papírforma szerint sikeresnek kellene lenned,de ha nem tudod jól eladni magad akkor nyilván nem fognak a nők letámadni.
2016. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A "nem biztos, hogy jóképű" is ezerféleképpen nézhet ki, szóval erre nehéz válaszolni...


27N

2016. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja ertem.... Hat a nocsabaszat olyan sportag, amiben bizony beszelgetni kell :)
2016. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 H_Vivien ***** válasza:
Miért nem Magadról teszel fel képet és úgy kérdezel? Kicsit könnyebb dolgunk lenne, mint így az Old Spice mukival. A jóképűség relatív, aki nekem jóképű, másnak nem az. Én is úgy nézek ki, mint Eva Menez, csak nekem rövid a hajam, szőke (most éppen), magasabb vagyok, fehér vagyok, jaaah, és nem xs-s a méretem, de egyébként ponúgy nézek ki :D
2016. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen. Nem birom a helyes, nok kedvence pasikat. Na meg nem is biztos, h rondanak latnalak.

N

2016. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Vivi, két dolog miatt, egyrészt mert nem merek, (ez egy olyan oldal ami név és arc nélküli besélgetésre lett kitalálva), másrészt az adminok törölnék is, mert nem lehet nyilvánosan olyan képet kirakni ami pl nem egy külföldi celebről van.


Én tényleg 192 cm vagyok, és tényleg olyan alakom van mint neki, ezt nyugodtan elhihetitek. (dem ásban nem hasonlítok rá)


Azt hogy jóképű vagyok e abban sajnos nem vagyok biztos, jobb napjaimon annak érzem magam, rosszabb napjaimon meg határozottan nem.

2016. szept. 3. 10:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Privát üzenetben küldhetsz.

Amúgy nekem túl magas vagy. És szeretem ha a srácnak van egy kis pocija...

2016. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!