Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a lányok 90% csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a lányok 90% csak az egoját növeli rajta?

Figyelt kérdés
Tinderen a lányok nagy része nem akar kapcsolatot csak önigazolásnak vant fent ? mert ha igen ez elég szomorú nem elég az instagram meg face lájk?????

2016. aug. 28. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ismertem olyan nőket, CSAK azért van fent társkeresőn hogy egoját növelve. Tudjon dícsekedni másoknak hogy rengeteg férfi udvarol neki és megdícsérik milyen gyönyörű ,szép nő ő.
2016. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahhh csodás.....
2016. aug. 28. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Azért ezt igy nem mondanám. Akiket ismerek lányokat (beleértbe magamat is) kapcsolatkeresési céllal vagyunk fent, de sajnos ponthogy a srácok azok, akik csak szórakoznak. Nagyon sokat csalódtam már..Kezdve az olyanokkal, akikkel 1 hétig beszél az ember, aztán meg eltünnek egyszercsak vagy akik csak célozgatnak a találkára, de nem hivnak el, aztán ott vannak azok, akik csak szexelni akarnak vagy az olyanok, akik maguk sem tudják mit akarnak (feltették magukat, mert pár hónapja szakitottak, de mikor ismerkednek egy lánnyla végre, akkor kitalálják, hogy még érzelmileg nem állnak készen)

Pedig kifejezetten szép lány vagyok és buta sem vagyok. Van pár hibám: Nem vagyok ambiciozus (de amibe belekezdek azt megcsinálom. Egyetemi diplomám van stb) és önbizalomhiányos vagyok a sok csalódás miatt.

2016. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Én ismerek olyat aki csak az egóját akarja növelni, de ismerek olyat is mint az előttem író aki párkapcsolat keresés céljából van fönn. De ezt ugyanígy megtalálni férfi kiadásban is az oldalon. :)

21/F

2016. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a 90% ezért regisztrál csak fel, hogy lássa,mennyien kattintanak rá, foglalkoznak vele, és másoktól várja a megerősítést, hogy ő mekkora főnyeremény csaj.

Igaz, ha mindenkit elküld a 3,14csába, nem sokra megy a szépségével, de gondolom neki nem is ez a lényeg.

És persze sok a kamureges troll is.

2016. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, én kimondottan fuckfriendet keresek tinderen(a barátnőim is), de ez még nehezebb, mint kapcsolatot találni. A legtöbb férfi kapcsolatot keres, vagy nem is ír rá a nőkre. Utálok csetelgetni, mindenkinek egyszerűbb lenne mielőbb találkozni
2016. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!