Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyomják ki a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomják ki a lányok a tinderen a matchet?

Figyelt kérdés

szuper like -ra, vagy like -ra. Miután megvan a match, irok, kb. ilyet "juhú, egyezés :) sziaaaa. Régóta vagy itt? Sok match van? "


akkor minek nyomott rám???


2016. febr. 14. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy veletlen... nekem is volt mar olyan...
2016. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Màr mint az hogy rad nyomott es likeolt
2016. febr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Mocskos tinder.
2016. febr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet megijedt, mert nem akar annyira ismerkedni, csak nézelődni.

lehet későn lájkolt be és annyira nem is tetszel.

lehet véletlen volt.


egyébként, ez a kezdő szöveg...

1) "juhú, egyezés :) " mint valami kiéhezett kutya "hurrá, nekem is jutott VALAKI"

2) "Sok match van? " mi a f.s.z közöd van hozzá? :D ilyen nyitószöveg után én is menekülnék, mert minimum egy féltékeny elmebeteg lesz az, aki már az ismerkedés elején arra kíváncsi, hogy hány másik pasi tetszik/pasinak tetszem

2016. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez szép volt. Csak tudod, ha néhány százból van egy match, akkor hadd örüljön már az ember. De te nőként honnan is tudhatnád, mi ez...
2016. febr. 14. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De attól még nem kell leírni. Próbálj valami normálisabb, kreatívabb nyitószöveget.
2016. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
örülhetsz, én is örülök ha egy jó pasi visszajelöl, de nem írom neki hogy 'úúúristen annyira örülök hogy végre visszajelöltél'
2016. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!