Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen hogy irjak ra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogy irjak ra egy lanyra? Lanyok ti milyen szovegnek orulnetek?

Figyelt kérdés

Par napja toltottem le ma volt egy egyezesem is orultem is neki

Ezt irtam

Elso egyezesem :) nem is tudom mit irjak ezert kezdek egy sziaval :)



2016. jún. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ne legyél már szánalmas!
2016. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt írtad, gratula. Elég szánalmasnak jött ki.
2016. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Izmos, gazdag vagy, bokszolsz. Az utóbbi fontos, mert akkor tudja biztonságban van melletted és határozott, erős vagy. :-/
2016. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Amíg társkeresőztem (a Tindert is beleértve), nekem az volt szimpi, amikor az üzenet konkrétan nekem szólt, nem pedig valami sablon, vagy semleges. Ki volt mindig töltve az adatlapom (Tinderen is), és ha abból utaltak valamire (pl. jelezve, hogy szimpatikus a gondolatmenetem, tudnak vele azonosulni, saját példák, stb.), akkor már nyerő volt. De lehet akár a képemre is utalás, na nem ilyen "csinos vagy" sablon, hanem mondjuk "látom, szeretsz utazni, felismertem a képen, én is jártam x országban", vagy bármi hasonló, ami azt jelzi, hogy egyrészt odafigyel arra, hogy ki-mi vagyok, másrészt képes kapcsolódni hozzám. Ez olyan dolog, ami egy esetleges kapcsolatban is igen hasznos tud lenni, ezért ha valaki így indít, akkor azt szűröm le belőle, hogy érdemes vele ismerkedni.
2016. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Jó amit írsz, csak sokszor alkalmazhatatlan :(

2016. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!