Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok ti orulnetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti orulnetek egy ilyen meglepetesnek?

Figyelt kérdés

Egyik lany baratomnak aki irant en tobbet erzek de o baratkent tekint ram szuletesnapja alkalmabol nem tudom felkoszonteni, mert tavol vagyunk egymastol. Ezert arra gondoltam, hogy az eggyik kedvenc eggyuttesevel megbeszelem, hogy egy video uzenetben koszontsek fel ot es emlitsenek meg engem is, hogy enis kovanok neki sok boldog szuletesnapot! Egy ilyen meglepetes tetszene nektek lanyok? Eletkort is kernek.


Ui: Vagy ez inkabb ciki lenne ram nezve, hogy igy teperek es sok kozos ismerosunk is latna FB-on.


2015. dec. 26. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülni örülnék neki de nem tudnám hova tenni a dolgot és picit kellemetlenül érezném magam ha nem tudnék az érzéseidről.
2015. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jól hangzik, de baromira nem biztos, sőt, szinte kizárt, hogy a zenekar ebbe belemegy.
2015. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tud az erzeseimrol es azt is elmondta, hogy o csak baratkent tekint ram.
2015. dec. 26. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!