Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az, hogy szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy szerinte baj lehet még abból, hogy nem vagyunk ugyanazon az életszakaszon?

Figyelt kérdés

ugyanannyi idősek vagyunk, neki már van rendes munkája, én még lébecolok, de fél év múlva már minden bizonnyal lesz. Eddig 7X találkoztunk, látszólag minden stimmel, egyedül ezt hozta fel hibának.

Volt ezelőtt 1 évvel egy másik alakuló kapcsolatom is, mikor pediglen a pasi azzal az indokkal szakitotta meg az ismerkedés folyamatát, hogy neki nem vagyok elég törtető, ambiciózus és nagyon mások vagyunk emiatt.

Szóval most elkeseredtem, hogy bizony ez megint a fejemhez lett vágva. Eléggé megszenvedtem az előző kapcsolatkezdeményt is, nem hiányzik még egy ekkora csalódás.


Ti mit gondoltok?


2016. aug. 26. 07:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

Aki akar dolgozni, igen, az tud, csak nem mindegy, hogy hol és mit. Még diákként vagy ahhoz közel könnyebben ugrál és vált az ember, később, mikor már családot tervezne, stabilitásra vágyik, na, az már keményebb dió, ha akkor sincs semmi.

Kérdező, próbálj elindulni valamerre, aztán kialakul az is, mit csinálnál szívesen.

Én is csúsztam anno, igazából senki nem köthet bele, miért, nem így terveztem.

2016. aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha félsz belekezdeni nagyobb dolgokba, akkor tényleg nem vagy ambíciózus. Ezzel nem mondott a srác semmi valótlant.


Azt sem tudjuk még mindig, hány éves vagy.

De az gyanús, hogy a pasinak már van rendes munkája, te még ott tartasz, hogy csúszik a továbbtanulásod. Az legalább egy éves lemaradás a többiekhez képest, de ismertem olyan csajt is, aki egy "büfé-ruhatáros szakot" 8 év alatt végzett el.


Akkor főleg nem értem a dolgot, hogy ha nehéz a szakmádban elhelyezkedni, minek kínlódsz vele továbbra is, illetve miért nem keresel legalább gyakorlati helyet, hogy tapasztalatod legyen.


Egyébként nem véletlen, ha többen is ugyanazt vágják a fejedhez, nem gondolod?

Abba most bele se kötök, hogy kapcsolatkezdeményeket megszenvedsz... Mi lesz veled majd egyszer egy szakítás után?

2016. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem az egyetem miatt mondták ezt, és nem is a 2 nap munka miatt. Valószínű ez sugárzik belőled, és általánosságban rád húzható ez. Én 2 évet csúsztam, mégsem mondtak rám ilyet soha.
2016. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Költőnő? ***** válasza:
61%
Valszeg nem látja benned potenciálisan h a lébecolás elmúlik.
2016. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagytok ugyanazon az életszakaszon, nekem teljesen egyértelmű.

Pl. ő már lehet, hogy összeköltözne valakivel, de neked ez még távlati terv, amíg nincs önálló kereseted, nincs munkahelyed.

Ő már tudna félretenni a közös jövőtökre, amíg te még egy ideig csak a tanulmányaiddal vagy elfoglalva.

Májusban ő menne kirándulni, bulizni, te meg magadra zárod az ajtót, és vizsgákra készülsz (ha újra tanulsz...) Most meg lehet, hogy te lazulnál, vagy buliznál késő estig, ő meg reggel korán kel, hisz megy dolgozni.

Te még nem fejezted be a tanulást, még nem dolgoztál, úgymond nem repültél ki a fészekből, neki lehet, hogy saját lakása is van, és nem függ a szüleitől. Tudja, milyen egyedül lakni, spórolni a számlákra, és beosztani a keresetét, hogy hó végén is ki tudjon fizetni egy váratlan kiadást.


Ha ő már hamarosan gyereket szeretne, akkor vagy bevállalja, hogy eltart téged is, mert még GYED-et se kapnál, vagy vár még pár évet: befejezed a sulit, munkát találsz, lehúzol 2-3 évet, és majd egyszer...


Hiába vagytok egyidősek, ő már tényleg teljesen máshol jár az életben, mint ahol te, ő ezeken már rég túlvan. Most már új szintre akar lépni: komoly kapcsolat, együtt élés, esetleg családalapítás.

2016. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 fru_ ***** válasza:
71%

1. A lerázás finom változata (lásd még: te jobbat érdemelsz)

2. 7 találkozás után ne legyél ennyire kétségbeesett, az kb. semmi.

3. Az "életszakasz" a egyik legnagyobb marhaság, lehet kb. kb! vannak valamire alkalmas időszakok, de az élet meg attól élet, hogy nem követ szabályokat.

4. "én még lébecolok, " - ezt mindaddig a fejedhez fogják vágni, míg így lesz.

Ott a diplomád, ha abban, vagy másban de találd meg azt a munkát, amiről úgy érzed előre visz! NAGYON sokat jelent minden normális embernek.

2016. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%

Évente egy nem sikere próbálkozás az nem elég ahhoz, hogy már most előre lemondj bármiről is.

Szerezd meg a diplomádat dolgozz, élj... majd adódik olyan, akinek pont úgy leszel jó, ahogy vagy!

(ez a duma marhaság, annyira megállapodott egzisztencia ő se lehet, ha egykorúak vagytok)

2016. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

# 12


24 évesek vagyunk, a mesterszakon csúsztam fél évet. a Bsc-t elvégeztem időre. És direkt csúsztattam (minden tárgy megvan, kivéve a szakdogát).

2016. aug. 26. 12:18
 19/20 A kérdező kommentje:

Mint írtam vannak terveim, de egyelőre még most beszeretném fejezni a sulit, 2 hét múlva leteszem a felsőfokú nyelvvizsgát, utána szakdolgozat majd államvizsga és ha kész akkor jelentkezek dolgozni. Nem hiszem, hogy szégyenkeznem kellene ezek miatt. Tényleg jelenleg elég sok a szabadidőm, de ez pár hét múlva megáváltozik, fél év múlva meg gyökeresen.

Mint írtam SZERETNÉK nagyon elköltözni és végre dolgozni! Nem tervezek itthon a szüleimmel meghalni. Úgyhogy talán erős túlzás, amiket írtatok.

2016. aug. 26. 12:23
 20/20 fru_ ***** válasza:

Igazad van, itt mindig mindenki erős túlzásokkal fogalmaz és általában az derül ki, hogy a Kérdező a hunyó.

A jó tanácsok viszont jók maradnak ettől, ha neked se számítanak újdonságnak, egy a kölyköt meg sz_rd le.

2016. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!