Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az, hogy szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy szerinte baj lehet még abból, hogy nem vagyunk ugyanazon az életszakaszon?

Figyelt kérdés

ugyanannyi idősek vagyunk, neki már van rendes munkája, én még lébecolok, de fél év múlva már minden bizonnyal lesz. Eddig 7X találkoztunk, látszólag minden stimmel, egyedül ezt hozta fel hibának.

Volt ezelőtt 1 évvel egy másik alakuló kapcsolatom is, mikor pediglen a pasi azzal az indokkal szakitotta meg az ismerkedés folyamatát, hogy neki nem vagyok elég törtető, ambiciózus és nagyon mások vagyunk emiatt.

Szóval most elkeseredtem, hogy bizony ez megint a fejemhez lett vágva. Eléggé megszenvedtem az előző kapcsolatkezdeményt is, nem hiányzik még egy ekkora csalódás.


Ti mit gondoltok?


2016. aug. 26. 07:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Jó lenne tudni, hogy mennyi idős vagy, mert nagyon nem mindegy, hogy idén végeztél, és még végiglébecoltad a nyarat, vagy már pár éve ebből áll az életed.


Ha többször is ezt mondták neked, hogy ez a legnagyobb hibád, akkor esetleg össze kéne kapni magad.

Mert bármilyen hihetetlen, a legtöbb pasi nem fog kezdeni olyan csajjal, akinek egyetlen célja az életben, hogy ne maradjon le az Éjjel-nappal Budapestről, és egyenletesen legyen lebarnulva.


Aki komoly kapcsolatot akar, az le fog építeni. Nem fog olyannal összeállni, akit neki kell eltartania, nem elég dolgos, és előre látható, hogy hosszú távon csak szívni fog mellette. Gondolom, nem is látja rajtad, hogy változtatni akarnál, esetleg munkát keresnél, vagy hogy rajta vagy valamin, ami előbbre visz. (Gondolom ezt érted lébecolás alatt, meg hogy eltartanak a szüleid, neked pedig megfelel.)


Esetleg ha neked ez az életmód megfelel, keress olyan pasikat, akik szintén ilyenek, és beérik annyival, hogy néha összejártok dugni, ha már úgy is sok a szabadidőtök.

Egyéb esetben pedig kapd össze magad, és változtass, mert önmagában a kesergéssel semmire se fogsz menni.

2016. aug. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Fel evet csuszok az egyetemmel. Sajnos nehez elhelyezkedni a szakmamban, de vannak terveim. Nem erzem jol magam en sem, hogy semmi dolgom (csak heti 2 nap munka). Szeretnek dolgozni, szeretnek mar nagyon elkoltozni es felnott eletet elni, ezt neki is mondtam. Onbizalmam nem sok van, ami nagy hibam, felek belekezdeni nagyobb projektekbe...de szeretnek valtoztatni es rajta leszek.
2016. aug. 26. 07:36
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Olyan párt keress, aki szintén egyetemista és csúszik. Ne pedig keményen dolgozó férfiakat.
2016. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem finoman celzott rá,hogy nem gondolkodik hosszuabb távon veled.
2016. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Ezt hívják kifogásnak.

Hagyj a fenébe minden olyan pasit, aki ilyen mondvacsinált hülyeségeken rágódik.

2016. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Barmok.
2016. aug. 26. 07:57
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Az az igazsag, hogy aki akar dolgozni, tud.

En pl az egyetem utolso eveben megszerveztem magamnak, hogy a nyari gyakorlati helyemen maradhattam, ket napra osszpontositottam az oraimat, majd a tobbi napon dolgozni jartam. Es diploma utan ott kezdtem rogton.

Amikor elsore nem vettek fel az egyetemre, egy evig dolgoztam. Lotifuti munka volt, es megtehettem volna hogy nem dolgozom, de zavart volna a dolog.

Oszinten szolva, nekem sem biztos, hogy lenne kedvem olyan lannyal osszeallni (vagy fiuval, hiszen en no vagyok) aki csak mondja, hogy vannak tervei, de valojaban nem nagyon latszik rajta az igyekezet.

Az, hogy fel evet csuszol az egyetemmel, mi miatt van? Mert az is egy jel, hogy ha pl amiatt csuszik valaki, mert nem fejezi be idoben a vizsgait (pedig mas dolga nincs mint tanulni) vagy a szakdolgozatat. Vagy nem tesz le nyelvvizsgat pl. Mert akkor meg nem lebecolni kell, ha tenyleg ez az eletcelod, hanem ejt-nappalla teve arra keszulni, hogy befejezd.

Vegulis te magad mondtad ki : lebecolsz. Es mar ketten is megerositettek ebben...


Legyel egy kicsit komolyabb, mutasd meg a vilagnak, hogy amit csinalsz, az erdekel, ha nem akkor keresel mast, es nem csak egy bufeszakon tengeted a napjaidat.


Nekem volt egy volegenyem, akivel tobbek kozott ezert is lett vege a kapcsolatunknak. Elegem lett. 10 ev alatt nem volt kepes egy foiskolat elvegezni, persze ezert tenni nem volt hajlando.

Heti 3 napot dolgozott, a tobbiben otthon vakarta a feneket.

Elvarta, hogy mindent en fizessek (egyutt eltunk, en ket masodallast vallaltam be, hogy meg tudjunk elni. Eleinte meg elviseltem, mondvan, hogy ha elvegzi a foiskolat, akkor jobban fog keresni, eloleptetik, most legyen gondja a tanulasra. Aztan lattam hogy valojaban olyan lusta mint a bun, kifogas az mindig volt mindenre...)

Olyan helyen dolgozott, ahol kulfoldiekkel napi kapcsolatban kellett lenni. Egy idegen nyelven keptelen volt megszolalni. Mondtam neki, hogy ha mar ugyis kell nyelvvizsga a diplomahoz, tanuljon meg angolul, az meg jol is jon a munkajahoz is. Mit valasztott? Eszperantot.

Eletem legjobb dontese volt, hogy kitettem mint azt a bizonyos macskat. Joval elobb kellett volna, de naiv voltam es vak.

2016. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mármint ki?
2016. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

okés egyetem ide vagy oda...de ezen felül lelkes vagy? van hobbid? érdekel valami?

biztos, hogy az egyetemre gondolt, amikor azt mondta, hogy nem vagy elég törtető? :)


23F

2016. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Próbáljál olyan pasit találni, aki nőt keres és nem a filozofálásban éli ki magát.
2016. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!