Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nők kb.70 %-a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nők kb.70 %-a a férfiak ugyanazon 20%-hoz képes vonzódni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom ezt itt de vajon igaz e?
2016. máj. 21. 17:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Én még egyszer se olvastam de abban viszont biztos vagyok, hogy ennek semmi alapja nincs, max annyi, hogy pár nőknél sikertelen kretén ezzel nyugtatja magát.
2016. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
tökéletesen igaz
2016. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%

Nincs valóság alapja.


Hol olvastad ezeket? Kíváncsivá tettél, úgyhogy légyszi linkeld már be, ahol ezek megtalálhatók. :)

2016. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 CptTomato ***** válasza:
68%
Hát ha azt vesszük hogy a népesség fele túlsúlyos az 1/3-a gyerek másik 1/3-a pedig öreg... akkor annyira nem is lőttél mellé ezzel a 20%-al , csak akkor fordítva is így van...
2016. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%

ha kételkednél:

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk a gyakori szellemi fogyatékos közösségében nem mintha számítana hogy tényeket mutatok be, olyanoktól akiknek ez a szakmája. Úgyis el lesz intézve azzal hogy nem értenek hozzá, mert csak.
2016. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%

Annyi a kiegészítés,hogy a nők 100%-a a férfiak felső 10-15%-ához képes vonzódni... a többi az szerintük ronda,és kinek kell kategória...

És rájöttem,hogy nem változik ez idősebb korban sem a nőknél.26 éves csajjal valamelyik nap beszélgettem,meg hallgattam őt, és ő is csak kizárólag a legjóképűbbekre nyáladzik... aztán csodálkozik,hogy megcsalta őt a srác x másik lánnyal is,amíg együtt voltak...

és mennyi panaszkodás jön ezen az oldalon is nőktől,hogy jajj nincs normális pasi,aki komoly kapcsolatot akar... de van olyan,csak őt nem tekintik férfinek,mert nem született eléggé jóképűnek...

24/F

2016. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Én külsőre elég jól kinéző férfi vagyok (2 méter magas, jóképűnek mondott, sportos-vállas alkatú) és egyetértek ezzel.


Én (de ugyanezt a barátaimnál és minden férfi ismerősömnél is tapasztalom) nálam kevésbé szép lányokkal is szexelnék -és szexelek is- szívesen például, mert még az átlagos, átlagosnál picit szebb lányok is vonzanak, nem csak a cicababák.


Ehhez képest a jóképű, jól kinéző férfiak kapnak elutasítást olyan nőktől, akik kevésbé szépek mint amilyen jóképű a férfi, aki próbálkozik náluk. Tehát a nők sokszor még a top (20-30%) férfiak közül is válogatnak.

2016. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
Én is csak az ötös által linkelt statisztikákat tudnám hozni... De igen. Körülbelül így van, de egy bizonyos kor felett már nyílik az érdeklődési kör... (nem akarom leírni újra a tejes-boros hasonlatot)
2016. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Egyetemen hárman voltunk jó barátnők, mindig megbeszéltük, hogy ki tetszik. Soha, még véletlenül sem fordult elő, hogy ugyanazt a pasit mindhárman vonzónak találtuk volna, és ez azóta sem változott.
2016. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!