Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nők kb.70 %-a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nők kb.70 %-a a férfiak ugyanazon 20%-hoz képes vonzódni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom ezt itt de vajon igaz e?
2016. máj. 21. 17:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20-as

Ezt elég egyszerűen lajstromba lehet szedni

Magas

Szimmetrikus

Arányos

Férfia hangú

Izmos-vállas

Jóképű, férfias arcvonásokkal


Ez főleg ott tetten érhető, hogy mikor a "nem jó, hanem közepes pasikról" beszélnek, rendre ugyanebből indul ki az igényszint, csak 1-2 dologban engedékenyek, pl. lehet hosszú haja, szemüveges, anyajegyes a bőre, kopaszodó,stb. DE a fentiekből sosem engednek. Pl. nem lehet "a még elfogadható pasi" alacsony, aszimmetrikus, aránytalan vagy csapott vállú...

2016. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
57%

Ez elég nagy sztereotipia szerintem.

Nekem nagyon sok féle férfi jön be.Egy közös van mindegyik exemben,és az az ész meg a magas intelligencia szint.

Számomra az a vonzó férfi,akinek nincsenek gondjai magával és bizony ki tud magáért állni ha kell.(És ez nem izom függő.)

Mivel én adok magamra,elvárom,hogy a párom is adjon.

(Egy pattanásos,zsíroshajú,igénytelenűl kinéző pasas senkinek sem kell.)

Ami meg az edzettséget illeti.Nagyon szexi ha valaki erős,de nem igazán zsánerem a kockahas...Nem tetszik.És jó ha valaki meghaladja a 175 cm-t,de én nem szivesen jönnék össze egy 185+os sráccal.Hogy miért? Mert zavar,ha valakire ennyire felkell néznem.Tehát nekem a nagyon magas férfiak valamiért nem jönnek be.

Meg amúgy sem tetszenek a túl "szép" pasik... (Lásd: Asthon Kutcher vagy Justin Bieber (azt hiszem őket tartják annak)).

Viszont ha már itt tartunk.Elvileg nektek férfiaknak is a vékony és nagy mellű,nagy kufferes nők jönnek be.Baba arccal és szép hosszú hajjal. Nem ez az ideálotok?


Mert most kb. Ezt írtad,hogy csak egy kategória jöhet szóba.Szerintem ez egy baromság. Vannak kivételek. És érdekes módon nekem sosem jöttek be a barátnőim pasijai.

És ne pontozzatok le!

2016. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22-es

Szard le a pontozást, tényleg.


Érdekes, hogy majd minden nő pont ugyanezt a sablon dumát mondja, de a valóságtól mi sem áll távolabb.

A kedvencem, amikor mindenki eljátssza a nagy elfogadót a magasság területén, de az egyéni történetek ezt alig igazolják vissza.

Egyik volt barátnőm(163 magas) azzal szakított 1.5 év után, hogy most már szeretne egy "picit magasabb sráccal járni" - én vagyok 170 magas.

Egy másik lány, aki 154 magas ugyancsak a túl alacsony magasságom miatt mondott nemet.

Érted, elég szimpatikus, okos, humoros, csak hát az a 16 centi...

Természetesen tudom a válaszodat: azok egyénileg voltak hülye pichák, miközben kollektíven mind elfogadó angyalkák vagytok, azonban végső soron kitörölhetjük a seggünket az üres frázisokkal a nagy elfogadásról, ha nem látni belőle semmit sem.


Hogy mi a cicababákra bukunk-e?

Nem tudok erre válaszolni, mert csak a saját ízlésemet tudom leírni.

A múltkor egy haverom pörgette előttem a Tindert és kb minden 10. lányt húzta jobbra, miközben én számoltam és pont a felét húztam volna jobbra és balra is.

A külső nálam egy viszonylag nagy lyukú szűrő, aminek magam sem tulajdonítok nagy jelentőséget és tényleg azokat rostálom ki általa, akiknél nem látok esélyt a vonzalomra(rövid haj, dagadt test, látható depresszió).


Azért valljuk be, hogy sokkal több esélyt adok én, mint amennyit kapok vagy érdemlek.

2016. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

22-es.


Ez vicces amit ide írtál,mert elvileg minden nő szinte ezt mondja... De a valóságban a teljes ellenkezőjét teszik...

A másik vicces dolog, ez az "igénytelenség" fogalma.

Hány nőtől hallottam már,hogy milyen igénytelen az, aki nem ingben zakóban jár mindennap,mert csak az a "férfias" szerintük. És még a családomban,de a környezetemben lévő nők is folyamatosan magyarázzák,hogy naa de inget meg zakót vegyél már fel,és hordd azt,mert az szerintük jobban néz ki,és hát az ő akaratuk teljesüljön már,és nézzél már ki úgy,ahogyan ők akarják...

Az mit sem számít,hogy gyűlölöm, mert kényelmetlen és nem tudok benne megmaradni 10 percnél tovább(kivéve ha valami ünnepség van,de akkor is nagyon kényelmetlen).


Ezzel arra akartam kilyukadni,hogy a nőknél már ez is igénytelennek számíthat, nem csak az,hogy legyen tiszta ruhája,és ápolt legyen...

24/F

2016. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Előző, az hogy szerintük jobban néz ki (és alkalomra a legjobb formádat hozd már), vagy az hogy igénytelen, ég és földet jelent. Aki ilyen bután gondolkozik és mindent kifordít, nem csoda hogy sanyarú, szürke életet alkot magának...
2016. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem ez a megállapítás nagyon igaz...Bár mondjuk én az arányokat kicsit módosítanám...Mégpedig úgy, hogy a nők kb. 90-95%-a a férfiak 5-10%-ához vonzódik, vagy legalábbis azokra szeret/szeretne hajtani...
2016. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Nah, ez nem igaz. gy halom párkapcsolatban lévő pasi van, aki pl nekem nem jön be, külsőre, vagy akivel a belső tulajdonságai miatt nem jönnék össze, más nőknek mégis bejön :D
2016. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!