Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem ezt? (internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt? (internetes társkeresők)

Figyelt kérdés

Időközönként felnézek társkeresőkre és a bemutatkozásokat olvasva két dolog hiányzik nagyon: a humor és a kreativitás.

Minden lány sablonszöveget ír, unalmas körmondatokkal, nagyon személytelenül fogalmazva.

Most az van, hogy félnek felfedni a személyiségüket? Vagy mindenki ennyire utcalány egyszerű?

24/F


2016. aug. 13. 20:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"#16 a stílusodból azt olvasom ki, hogy férfi vagy Te is (javíts ki ha tévedek), a Te tapasztalataid is hasonlóak (akár oldaltól függően)? Te látod azt a réteget, amelyik próbálja így szűrni a jelentkezőket?"


Oh, egyszer már egy nő is mondhatná rám, hogy milyen férfias a stílusom:P


Nekem is az a tapasztalatom, hogy a társkeresőkön fent lévő nők nagyon kis része tölti ki rendesen az adatlapját, és az olyanoké meg még kevesebb, akikét elolvasva tényleg van egy olyan érzésem, hogy húú, ez jó eséllyel egy értelmes, talpraesett nő lehet, ne adj isten némi humorral is fűszerezve - és de jó lenne megismerni..

Hál' istennek, azért akadnak ilyen nők is.


Akiket viszont totál nem tudok megérteni, azok azok a nők, akik nem csak, hogy kb. kitöltetlen adatlappal vannak fent, de még képük sincs. Azok, fel nem foghatom, hogy mit gondolnak, hogy fog ez működni, vagy ha működik, akkor szerintük milyen figurák fognak rájuk írni..

2016. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Diavolino44 ***** válasza:

Márpedig en is osztom a#4 válaszoló véleményét. Es lepontoztam a 10 est.


Logikailag azert jön ki az érvelés. Mert ha nőként elkezdesz Bereggisztralni egy tarskeresore, akkor meg a fénykép feltöltés elott fogsz kapni, 4-5 levelet. Amiket el fogsz olvasni es meg válaszolni is fogsz rajuk. S mar akkor tudni fogod, hogy nem kell kitölteni, az adatlapot. de mivel tul sokból kell válogatni, igy a nagy részét ignorálod egy-ket nap utan. Levelezel azzal az 1%kkal akikkel minden másik lany is levelezik. Mert ok a helyes, vagy jodumas sracok. Akik szexre mennek (nyilván), aztán ket het utan kijelented itt hülyék vannak, meg mindenki csak szexet akar. Ha nem torlod magad, akkor meg elkezded írni a listádat, szabalyaidat, kik es mit írhatnak, mit fogsz alapból ejteni.

A másik fele, meg csak egónovelesre van fenn. Nekik meg minek feltölteni bármit is, csak az számít, hogy nyugtázzák, ma is 20 új levelet kaptam sracoktol akik meg akarnak ismerni.

A net 1-2 % százaléknak szól akik jol néznek ki vagy kidumaljak a lányokat a bugyibol. Esteleg ha a szépségidealod teljesen mas, pl a ducikat szereted.

2016. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
nők véleménye is érdekelne, a Ti érvelésetekre is kíváncsi vagyok
2016. aug. 13. 23:03
 24/24 anonim ***** válasza:

#22 és képzelem, hogy a fénykép nélküli, kitöltetlen adatlapokra milyen figuráktól milyen levelek érkezhetnek...


Biztos olyanok, amikért megéri felregisztrálni egy társkeresőre...:)


Amúgy azokon a társkeresőkön, amiket én ismerek (és biztos vagyok benne, hogy az összes többiben is), előbb kell kitölteni az adatlapot, és csak utána enged be a rendszer.

Persze dönthetsz úgy, hogy te most még nem töltöd ki rendesen az adatlapodat - de akkor megint ott tartunk, hogy ezt a döntést még azelőtt kell meghoznod, mielőtt látnád, hogy vajon rád írnak-e így.


Ha annyira működőképes modell lenne az igénytelen adatlapokkal való próbálkozás, akkor női oldalról nézve attól lenne hangos a net, hogy a társkeresők milyen egy fantasztikus helyek, és mindenki iratkozzon fel rá, mert ott aztán sokkal jobbak az esélyeik normális pasit találni, mint bárhol máshol - és így nem lenne az probléma, hogy rendre kevesebb nő van fent, mint férfi.

Ehelyett viszont folyamatosan a társkeresőn lévők nők siránkozását hallja mindenhol az ember (már amikor a férfi síró kórus egy pillanatnyi időre elhallgat levegőt venni...), hogy miért nincsenek fent normális férfiak a társkeresőkön, és hogy belefulladnak a levelekbe, de mindegyik csak szexet akar.


Akkor meg gyanús, hogy lehet, hogy mégiscsak érdemes lenne a szükséges időt, energiát (és igényességet) rászánni az adatlapra, hogy az tényleg jó legyen.

2016. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!