Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem ezt? (internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt? (internetes társkeresők)

Figyelt kérdés

Időközönként felnézek társkeresőkre és a bemutatkozásokat olvasva két dolog hiányzik nagyon: a humor és a kreativitás.

Minden lány sablonszöveget ír, unalmas körmondatokkal, nagyon személytelenül fogalmazva.

Most az van, hogy félnek felfedni a személyiségüket? Vagy mindenki ennyire utcalány egyszerű?

24/F


2016. aug. 13. 20:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#8 a személyes tapasztalatom a love.hu-n hasonló, de mondjuk a randivonalon meg olyan 90%

de ez most mindegy is, mert én azokról beszélek, AKIK kitöltik

2016. aug. 13. 21:51
 12/24 A kérdező kommentje:
#10 pontosan ez a gondolatmenetem nekem is
2016. aug. 13. 21:54
 13/24 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam látni egész jó bemutatkozásokat is, amik közül néhány ugyan nem az a személyiség, akit keresek, de legalább leírja, hogy milyen, szóval pontosan azt teszi, amire való az a felület. A párom.hu-n láttam a legjobb felhozatalt eddig, talán nézz körül ott is.


De amúgy igen, nagyon sokan nem írnak semmit, vagy bemásolnak valami béna nyálas idézetet, vagy valami full irreleváns oda nem illő szöveggel és képekkel reprezentálják, hogy ők mekkora alteros arcok, csak éppen baromira egy kaptafára készül az összes ilyen alteros arc :D


És amúgy ha rám írna napi 40-50 nő, akkor pont pláne kitölteném az adatlapom minél jobban, mert ez azt jelenti, hogy olvassák, tudják, hogy milyen vagyok, összeillenénk-e szerintük, és én is ki tudom szűrni azt, aki jó okkal írt rám (reflektál arra, amit írtam a bemutatkozásban), vagy csak minden mindegy-alapon küldött egy sablonszöveget.

2016. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Na, mire leírtam a válaszomat, a 10. hozzászóló leírta ugyanazt jobban kifejtve, amit én :D nem róla másoltam.
2016. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%

#5: "Nem is az,hogy félnek,szerintem egyszerűen csak leírják az alapinfókat.Ha pedig szeretnél is egy lánytól valamit,akkor kérdezd meg,én sem tárnám az egész világ elé az érzéseimet meg hasonlók. "



Mondj egy okot, hogy miért írjak pont rád, és ne a 120 másik tök ugyanolyan személytelen adatlapos lányra.

Mert hogy a személyiséged, humorod stb. miatt értelemszerűen nem.

Akkor kizárásos alapon marad a pofid meg a melled..


De tegyük fel, hogy a pofid vagy melled miatt épp téged választottalak (vagy nem is választottalak, hanem csak szimplán elküldtem a sablon levelemet az összes szóba jöhető sablon adatlapos lánynak, elvégre az ilyen adatlapokra úgy se lehet mást küldeni, tehát le se bukok vele).

Miért vennélek téged komolyan ezek után? Miért gondolnám azt, hogy te más, különlegesebb vagy, mint az a X másik csaj, akinél korábban próbálkoztam?

Miért gondolnám azt, hogy veled érdemes dugáson kívül másban is gondolkodni?

És ami még fontosabb: ha nem így gondolom, akkor mi alapján fogod kiszűrni a levelemet, hogy ezzel a pasival nem érdemes ismerkedni?

2016. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%

"Na, mire leírtam a válaszomat, a 10. hozzászóló leírta ugyanazt jobban kifejtve, amit én :D nem róla másoltam."


le is pontozták már azóta gyorsan:)

A logikus ellenérveket meg gondolom még csak azért nem látjuk még, mert azokat még éppen most gépelik...

2016. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#13 igen, minél több ilyen bemutatkozást látok, annál nagyobb bennem a gyanú, hogy VAGY ez mind fake profil VAGY mindegyiküknek nulla önreflexiója van VAGY egy társadalom által formált kollektív tudattalanból szívják le ezt a "én nem egy átlagos lány vagyok" profilt
2016. aug. 13. 22:03
 18/24 A kérdező kommentje:
#16 a stílusodból azt olvasom ki, hogy férfi vagy Te is (javíts ki ha tévedek), a Te tapasztalataid is hasonlóak (akár oldaltól függően)? Te látod azt a réteget, amelyik próbálja így szűrni a jelentkezőket?
2016. aug. 13. 22:12
 19/24 anonim ***** válasza:

69%, ha ugyanannyira kreatív érveket használnak, mint bemutatkozást, akkor nem lesz itt mire vitaestet tartani :D a 15-ös válaszodban is nagyon jókat írsz, szintén egyet tudok érteni.


Mostanában tinderezek (vajmi kevés sikerrel), és a lányok fele full ugyanúgy néz ki! Biztos tudjátok, melyik típusra gondolok: hosszú sötétbarna haj, sötét bőr, csücsörítő száj, tükörbenfotózás táskatartással, fekete vékony kabátféleség, fehér nadrág :D

2016. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 a tinderen nekem is hasonló élményem volt, nekem az annyira használhatatlan, hogy rövid úton töröltem is (az kétségtelen, hogy egy sima hookupra tökéletes)
2016. aug. 13. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!