Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem ezt? (internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt? (internetes társkeresők)

Figyelt kérdés

Időközönként felnézek társkeresőkre és a bemutatkozásokat olvasva két dolog hiányzik nagyon: a humor és a kreativitás.

Minden lány sablonszöveget ír, unalmas körmondatokkal, nagyon személytelenül fogalmazva.

Most az van, hogy félnek felfedni a személyiségüket? Vagy mindenki ennyire utcalány egyszerű?

24/F


2016. aug. 13. 20:58
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:

Írnak a lányok bemutatkozót?


26/F

2016. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Mindegy, mit írnak, hisz ha megpróbálsz kapcsolatba lépni velük, úgysem válaszolnak.. Mostanában én is elkezdtem ismét nézelődni ezeken az oldalakon, de 10-ből ha egy válaszol, akkor már örülhetek.


30F

2016. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%

Csatlakozom az előttem szólóhoz: milyen bemutatkozóról beszélsz?


Amúgy szerintem nem félnek, hanem egyszerűen igénytelenek ebből a szempontból (is), illetve fel se merül bennük, hogy nekik is tenni kéne azért, hogy kitűnjenek a többi több tucat dettó ugyanolyan unalmas és igénytelen adatlapos nő közül. Márpedig egy igényes adatlapod összerakni idő és munka, de a legtöbb nőben nincs meg sem az igény arra, hogy erre 15 percnél többet áldozzon, se a józan paraszti ésszel való belegondolás, hogy talán nem ártana.


Valami miatt van az az általános női mentalitás, hogy az ismerkedés úgy néz ki, hogy ők csak várják, hogy a férfiak jönnek és tepernek értük, meg hátradőlnek, és válogatnak. Emiatt fel se merül bennük, hogy talán tenniük is kéne azért, hogy a férfiak tényleg érdemesnek ítéljék őket arra, hogy hajtsanak rájuk (legalábbis az igényesebb pasik, akiknek nem elég, hogy nőből vannak, ezért van egy luk a lábuk között).


Aztán meg persze megy a sírás, hogy vajon zömében miért csak az alja találja meg őket...

2016. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha naponta 20-50 nő írna rád, függetlenül attól, mi állna az adatlapodon, te sem sz.rakodnál azzal, hogy kreatív legyél, mert oly mindegy lenne.
2016. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Nem is az,hogy félnek,szerintem egyszerűen csak leírják az alapinfókat.Ha pedig szeretnél is egy lánytól valamit,akkor kérdezd meg,én sem tárnám az egész világ elé az érzéseimet meg hasonlók.

17/L

2016. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#1 és #3 az adatlapokon a főoldalon általában van egy mottó meg egy rövidebb/hosszabb "bemutatkozás" (love.hu, randivonal)
2016. aug. 13. 21:40
 7/24 A kérdező kommentje:
#4 az lehet, de nem hiszem el, hogy nincs egy legalább 5%-os réteg, aki azzal akarna kitűnni a tömegből, hogy összeszedettebb bemutatkozást ír
2016. aug. 13. 21:44
 8/24 Noren1989 ***** válasza:
Én ezt az esetek 85%-ában kitöltetlenül látom, bocsesz.
2016. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#5 nem érzéseket akarok olvasni, hanem a személyisége által befolyásolt kreatív bemutatkozást
2016. aug. 13. 21:50
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

"Ha naponta 20-50 nő írna rád, függetlenül attól, mi állna az adatlapodon, te sem sz.rakodnál azzal, hogy kreatív legyél, mert oly mindegy lenne."


Az a napi 20-50 nő max a már elkészített profilomra tud ráírni, szóval - hacsak nem tudunk visszautazni az időben - logikailag / kronológiailag elég erősen sántít az érvelésed.


De ezen a kis "apró" logikai bukfencen túllépve: de, akkor is "sz.rakodnék" azzal hogy egy igényes képet mutassak magamról. Sőt, akkor józan paraszti ésszel belegondolva még inkább érdekelt lennék abban, hogy rendes adatlapot csináljak.


1., ha én igényes társat akarok magamnak, akkor logikus, hogy igyekszem olyan adatlapot csinálni, amit elolvasva nagyobb valószínűséggel fog egy igényes jelölt komolyan venni engem - mert ha az a 20-50 csaj, aki naponta rám ír, az zömében 2 értelmes mondatot összeállítani nem képes idióta, akkor azzal a napi 20-50 levéllel kitörölhetem a virtuális popómat.


2.) és ha nem lett volna annyi eszem, hogy erre magamtól gondoljak, akkor amikor látom, hogy nem megfelelő a felhozatal, legalább akkor elkezdem feljavítani az adatlapomat, nem pedig a másik felet szidom, hogy miért csak az ilyenek találnak meg engem.


3.) ha naponta 20-50 levelet kapok, akkor még inkább érdekelt vagyok abban, hogy ebből a rengeteg levélből értelmesen tudjak szelektálni - elvégre ennek csak nagyon kis töredékével tudok értelmesen foglalkozni, tehát szeretném valahogy már az első levél alapján kiszűrni azt, hogy kivel lehet érdemes folytatni az ismerkedést.

Tehát elemi érdekem, hogy lehetőséget biztosítsak az értelmesebb jelentkezőknek, hogy ki tudjanak tűnni a tömegből.

És mivel a jelentkezők csak az alapján tudnak dolgozni, amennyit én az adatlapomon megadok, szóval ha azt szeretném, hogy értelmes, igényes módon is lehessen rám írni, ahhoz értelmes, tartalmas, igényes adatlapot kell csinálnom.

Ha nem így teszek, akkor csak magamra vethetek, ha mindig csak barmokba futok bele.

2016. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!