Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, aki dagi nővel éltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, aki dagi nővel éltek együtt. Nem éreztétek soha, hogy szégyellnetek kéne őt nyílvánosan?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 20:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Mint mondtam ên nem vagyok duci. De az jobban fáj, hogy a hozzád hasonlókkal kell egy levegőt szívnom.

De ismerek olyan embert aki azèrt hízott meg nagyon, mert rákos lett ès olyan kezeléseket meg gyógyszereket kapott amitől felszedett 20 kilót. Mondjuk inkább "dagadt" legyen mint meghaljon, aztán jönnek a hozzád hasonló kis hulladékok akik azt hiszik, hogy alkothatnak vèlemènyt másokról és elkezdik fikázni.


Megnèznèm a pofádat amikor az egyik rokonoddal vagy a pároddal törtènne ilyen, hogy akkor is ki mered-e így nyitni a mocskos szádat és elhordani őket mindenféle igènytelen, dagadt állatnak. :D

2016. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

De nem ám. Egyébként sose azt nézd, hogy kövér-e, hanem mennyire igényes önmagára és milyen pozitív a kisugárzása. Mert hiába gazella testalkatú egy nő, ha büdös, ápolatlan, koszos, fürdővizet akkor látott amikor a bába fürösztötte, a ruházata, emberileg meg egy nulla. Bár te tudod mit szeretnél.

35/F

2016. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
8%

a legnagyobb fájdalom nem is a dagik létezése, mert nekem is van ilyen rokonom, haverom, de hogy a kihézett undorito hulladék szarsemmi alakok akik itt lihegnek és elhitetik veletek hogy milyen jók vagytok és hogy az egészségtelen testetek a "király" az valami iszonyú káros tevékenység :(


aki meg a rákot összehozza a dagisággal annak még nem volt rákos rokona, te senkiházi szaralak :(

2016. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem szólt az utolsó kommented, te szerencsétlen hulladék, akkor menj vissza az általános iskolába és tanuld újra a szövegértelmezést!

Ilyenkor mindig ledöbbenek, hogy az ilyeneknek is van pl.szavazati joga...

Megpróbálom elmagyarázni, hogy felfogd a primtív agyaddal: gyógyszereket kapott ès olyan kezelést, amitől felszedett 20 kilót! Mit nem értesz ezen? Nyilván rákos volt, mert levették az egyik mellét, jövőre megint műtik. Sikerült felfogni? Nem tudom hogy kommunikálnak az orkok, de ennél lejjebb nem tudok süllyedni, úgyhogy sajnos neked kellene felemelkedned egy gondolkodó ember szintjére. Nem várok tőled túl sokat, de kérj segítséget, hátha valaki elmagyarázza!

2016. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
75%
Én ismerek olyat, aki azért hízott meg, mert esti egyetemre járt, mellette háztartást vezetett, gyerekeket nevelt, és éjjelente tanult, és csak úgy tudott ébren maradni (nem akart 20 kávét meginni), hogy evett. Tulajdonképpen zabálással hízott el, de szerintem ez egy dicséretes teljesítmény. minden relatív.
2017. febr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!