Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, aki dagi nővel éltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, aki dagi nővel éltek együtt. Nem éreztétek soha, hogy szégyellnetek kéne őt nyílvánosan?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 20:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ugyan dagi nő, de azt ne felejtsd el mielőtt vélemènyt mondasz valakiről (pláne a kinézete alapján), hogy te sem vagy tökéletes. Nem ér úgy másokat fikázni, hogy ha te egy kapafogú 20 kilós "izmos" fűszál vagy, ragyás fejjel és gomba séróval. Nyilván tökèletes a fogsorod, a tested és okos is vagy. Bár ezt kétlem. Gyanítom, hogy ha látnánk rólad egy képet, 20 másodperc alatt "szét tudnánk szedni" és nem kevés dolgot fel tudnánk sorolni amit szégyellned kellene magadon. Szóval csak óvatosan! :)


A minap láttam pont egy csávót aki megjegyzést tett egy telt, nagyon szép arcú lányra. Nem bírtam ki, hogy ne hívjam fel a figyelmét az összenőtt szemöldökére és a sárga fogaira. Rögtön kuss lett. Te is ilyen frusztrált, önelègült marha lehetsz, csak az a baj, hogy valószínűleg neked sem kellene ennyire magasan hordanod az orrod, mert nincs mire.

2016. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
9%

teteljesen hülye vagy?


nem fogod fel, hogy aki dagadt az 95%-ban tehet róla, ha pedig valaki született gonddal küzd pl.: említetted a fogazatot arról az illető nem tehet? mit nem lehet ezen felfogni édes*fa**szom

2016. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

"neked sem kellene ennyire magasan hordanod az orrod, mert nincs mire"


mire vágtam fel? jha hogy semmire és szalmabáb érvelést nyomod :))

2016. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fogazaton is lehet javítani okoska. :D erre van a fogszabályzó vagy a fogorvos. Vagy az lehet genetika? :D hagyjuk már.
2016. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
23%
valóban lehet csak más anyagi kategória, mint ahogy mondhatnám a szottyadék csúnya melleken is lehet javítani 1 milla alsó hangon ;)
2016. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

25-os! Ugy hiszem,mindenkinek megvan,ami zavarja. Biztos,hogy van olyan,akinek pont a te fajtad! Ezert sem kene ilyen durvanak lenned. Ha minden,valakinek nem tetszo ember el lenne deportalva,nem maradna senki... Nem,a fotomodellek sem,mert valaki meg attol hany!

Amugy,az ember nem csak a kulseje...

2016. aug. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
14%
Sosem élnék együtt dagival!
2016. aug. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 fru_ ***** válasza:
100%

#25: " Elegem van már belőlem " - neked is? XD


Meg fontos lenne a 80 IQ alattiak sterilizálása is, ha már...

2016. aug. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, engem valahogy az jobban zavar ha egy levegőt kell szívnom ilyen primitív idiótákkal...a kasztrálásukkat egyet is értek. :D
2016. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
14%
Fáj mi, hogy nektek a kinézetetek maga a természetes fogamzásgátlótok? Úszógumi és integetőháj. Bröááff.
2016. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!