Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sz jó, ha amikor heti 3 szor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sz jó, ha amikor heti 3 szor találkozol a barátnőmmel (2 hónapja vagyunk együtt), akkor hotelben vagyunk?

Figyelt kérdés
Nem, nincs albérlet. Volna rá pénzem, de egyedül nem megyek el.Anyámhoz nem viszem fel, ő is a szüleivel lakik. Ha komolyabb lesz a kapcsolat, fél év stb eltelik, akkor összeköltözök vele albérletbe, addig nem. Jogos, ha addig marad a hotel?
2016. júl. 18. 17:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
28 F és 25 N.
2016. júl. 18. 17:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat, ha ennyi penzed van, akkor csak nyugodtan. Nekem a lany helyeben nagyon megalazo lenne, mert vilagos hogy mit gondolnak a kis idore pasikkal bejelentkezo leanyzokrol igy en ezert nem mennek bele.
2016. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor te elhagynád a pasit?
2016. júl. 18. 17:48
 4/11 A kérdező kommentje:

,, mert vilagos hogy mit gondolnak a kis idore pasikkal bejelentkezo leanyzokrol igy en ezert nem mennek bele."


Buta sztereotípia. Mit gondolnak? Mert szerintem semmit. Kikapcsolódás stb.

2016. júl. 18. 17:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Eloszor termeszetesen megprobalnek vele kommunikalni errol, es remelnem hogy talalunk kozos nevezot (de pl. nekem is lenne rigolyam, tehat pl. en senkivel nem koltoznek ossze csupan felev utan - plane nem ugy hogy addig csak max. hotelekben talalkozgattunk), de ha nem, akkor nem latnek tul sok kozos nevezot mert nem jarogatnek senkivel se hotelekbe hetente mint egy oromlany.
2016. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attol hogy sztereotipianak tartod, meg sajnos igy van, es a szerelmemet en nem hoznam ilyen helyzetbe.
2016. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem járnék fel pasival órákra hotelekbe. Tuti, hogy hivatásos prostinak nézik, főleg ha folyton ugyanoda jártok, és már ismerik.
2016. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fél év után összeköltözni, kicsit korai talán.

Felnőtt emberek vagytok, van ajtó a szobátokon feltételezem, és zár is.

Dugjatok éjjel, mikor alszanak az ősök.

Ennyi erővel egy szobát is kibérelhetnél a nődnek kb,bár olyan hely kell,ahol nem zavarja a főbérlőt, ha szexeltek.

Vagy nincs egy haver,aki napközben nincs otthon,aki megbízik benned?

Kérsz egy kulcsot, probléma megoldva.

Hogy ki mit gondol a nődről egy hotelban, panzióban... le kell xarni.

2016. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fél év után miért lenne korai összeköltözni? Mi szerintem két-három hét után már nagyjából összeköltöztünk a párommal. Mire várjanak?
2016. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akik itt fintorognak, hogy se hotelben, se ősök lakásán nem szexelnek a párjukkal, albérlet meg ugye nincs, akkor hol a fészkes fenében lennének vele együtt, ha fél évig nem költöznének össze, mert korai? 2 év múlva már jó lenne? Addig eg ugye nincs szex, mert nincs rá lehetőség. Így gondolta, aki mindenre fintorgott? Már meg ne tessen haragudni, de neked nehéz megfelelni egy pasinak, sőt lehetetlen.
2016. júl. 18. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!