Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van összefüggés az önbizalomhi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés az önbizalomhiány és a külső iránti elvárás között a nőknél?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy nőnek minél nagyobb az önbizalomhiánya, annál kisebb a külső iránti elvárása a másik felé
2016. aug. 10. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Van benne valami.

Pl. a pici nők szoktak ragaszkodni a nagyobb magassághoz és az elhízottak szokták hangsúlyozni, hogy félisten pasijaik voltak nagyrészt.

2016. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, és a beképzelt plázacicák meg összejönnek Quasimodoval...
2016. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem pici nőként írom, hogy nem várok el extra magasságot sem méretet. Pont az a baj, hogy normálisat várok el, viszonyt úgy vettem észre hogy a pasikat csak a kimondottan szép nők mozgatják meg, nem elég nekik az átlagos.
2016. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as

Ez egy örök vitatéma és abból fakad, hogy nem tudunk egyetérteni, közös nevezőre jutni abban, hogy mi is az átlagos.

Én a nőknél vettem ezt észre sokkal erőteljesebben, vagyis inkább azt, hogy jóval magasabban van az ingerküszöb.

2016. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Mert mindenkinek vannak külső elvárásai, max. vmelyik épp beleesik a média-standardba, valamelyik meg nem. Attól, hogy én túlsúlyos nő vagyok és a barátom is az, nem azt jelenti, hogy nekem nem voltak elvárásaim...

max. az van, hogy van egy-két nő és férfi, akinek akár a saját ízlésüknél is fontos a presztízs, meg hogy XY mit gondol róla.

2016. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös

Lesarkítottad a kérdést.

Lehet egy dagadt nőnek annyi elvárása, mint egy csinos, formásnak?

Vajon van is annyi?


Miután az itteni válaszok fűtőanyaga mindenek előtt az ego, természetes, hogy nem fogsz egyetlen elhízott nőt sem találni, aki beismerné, hogy neki lejjebb kell adnia a lécet, hisz rájuk messze nem olyan nagy a kereslet. Egyet sem!

Így viszont cinkes volna komolyan venni a válaszaikat.

2016. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os, lehet, hogy NEKEM nincs annyi (mert ugye a túlsúlyos nők sem képeznek homogén tábort), és lehet, hogy vki szerint "jogosan" nincs annyi, de attól még vannak. És én nem árulok zsákbamacskát, nekem már tizenéves koromban sem jöttek be a kigyúrt pasik, pl. De az nekem is fontos, hogyha felveszek egy kulturált magasságú magassarkút, ne legyen alacsonyabb nálam, hogy milyen öltözködési stílusa legyen, hogy ne legyen túl vékony, mert az sem tetszik. Olyan is lett volna, aki szeretett volna tőlem vmit, de nekem nem tetszett (meg bunkó is volt mondjuk), így nem lett belőle semmi.


De ha már itt tartunk, a formást/sportos/csinos nők között is van olyan, akinek nem a médiaidál a saját ideálja. Meg olyan kövér lány is, akinek a Brad Pitt kel (és van, amelyik meg is kapja). Úgy, ahogy a lefolyó sörhasú pasik közül is sokan elvárják, hogy a nőjük fitneszmodell legyen...

2016. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megérne egy tanulmányt 😃😃😃😃


De valószínűsítem igen. Hiszen ha valakinek minél rosszabb az önértékelése, minél csúnyábbnak gondolja magát, annál inkább gondol magához illőnek egy kevésbé vonzó férfit.

2016. aug. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es

Eléggé egyoldalúan tálalod a dolgokat.

A legfőbb baj, hogy a "van" igével indított kijelentéseidet úgy fejezed be, mintha utána ebből az következne, hoy általános is a jelenség, vagyis lehet rá számítani józan ésszel, de mind tudjuk, hogy ez hazugság.

Aztán pl. kijelented, hogy "van" olyan dagadt lány, aki kb. a szuper pasira vágyik és meg is kapja, de a sörhasú pasiknál már nem vagy ennyire nagylelkű, nem teszed hozzá, hogy nekik és megadatik néha a modell kaliber.

Épp erre céloztam a fentebbi hozzászólásban: a női ego uralja ezt az oldalt és összesen egyetlen olyan nővel beszélgettem itt, aki mindig elfogulatlan: Noblesse Oblige

Rajta kívül mindenki ilyen, mint te: kivagyi, kettős mércés, tiszteletlen.

2016. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!