Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire félénk? Valami tipp? 19/f

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy lány,nem merek oda menni hozzá,elhívni randira.


Ha ismerös lányokkal beszèlgetek akkor is zavarban vagyok,nem nagyon tudom mit mondjak.


Egy ismeretlen lányhoz pedig egyáltalán nem merek oda menni.



2016. júl. 18. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tükör előtt kezdj el gyakorolni és ami még nagyon fontos hogy légy megelégedve magaddal! Aztán utána a lány ismerőseiddel beszélgess minnél többet és ne gondolj közben semmi rosszra. Aztán utána jöhet a csajozás is.

De ami a legfontosabb tényleg,hogy legyen önbizalmad!

2016. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%

keverd magad olyan helyzetbe hogy muszáj legyen kezdeményezned!!! nem feltétlen kapcsolatot, csak emberi reakciót!!!

vonatozz el valahova ugy hogy csak az odautra van pénzed, aztán majd ott találd ki hogy hogy jutsz vissza, vagy legyen valami küldetés, amit te találsz ki....

2016. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2-es

van benne valami,de pénz nélkül soha nem megyek sehova,egyedül pedig nem nagyon szeretek eljárni

2016. júl. 18. 23:15
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Csak úgy tudsz fejlődni, ha olyan helyzetekbe kényszeríted magad, amiktől tartasz/félsz. Ha ezzel szembe nézel és akárhogyan is, de megoldod az ad erőt, önbizalmat. Másképpen ezt nem lehet csinálni.


Olvasgathatsz tanácsokat, önsegítő könyveket stb. de az csak arra jó, hogy ezt gondolhasd hmmm. igen, igen... pontosan ez a bajom... És ennyi. Megoldani, fejlődni tényleg csak úgy tudod, ha szembenézel vele és gyakorolsz. Akár kis lépésekben, hogy pl. de valamit.

2016. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolni mindenképp

Van egy könyv, ami segíthet, Első benyomás, torrenten biztos fent van... szépen leírja, hogyan adhatod önmagad úgy, hogy közben szimpátiát ébresztesz a másikban :)


A legnagyobb baj pedig a kezdeti szorongás nálad. Sajna erre nincs recept, hogy hogyan tűnjön el a szorongásod. Rá kell jönnöd.


Az viszont tény, hogy egy szorongós első benyomás nem ragad meg sok embert, így azt javaslom mindenképp, hogy gyakorolj, és inkább csak barátkozz egyelőre, azzal nem para, ha beégsz. Azaz hagyd nyitva a kapukat, és akit valóban érdekel, hogy ki vagy, a személyiséged, az belép ezen a kapunk, és kész! :)


Vagy éppen a kezdeti szorongást nem mutatja meg, ha neten ismerkedsz. Önmagad tudsz lenni, kaptok egymástól így is sok első ingert, ami egy esetleges találkozónál azt eredményezheti, hogy már nem félsz, nem blokkolsz le :) ajánlom ezt a lehetőséget is mindenképp

2016. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol vagy? Találkozunk, aztán együtt becsajozunk :D


23f

2016. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az idő sokat segít. Tizenévesen én se tudtam az ellenkező nemmel beszélgetni, sőt, még a sajátommal se gyakran. Aztán egyre többször kényszerültem rá az egyetemen, majd a munkahelyen is, és most már lazán elbeszélgetek bárkivel, aki kicsit is szimpatikus. Nem is értem, régen mit görcsöltem ezen annyit, ők is emberek, akárcsak én. Szóval idő és gyakorlás, ennyit tudok tanácsolni.
2016. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ne a csajozással kezdj, előbb próbáld a társas kapcsolati készségeidet felhozni egy kicsit! Szerezz új barátokat, ismerkedj, beszélgess sokat!
2016. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlenül mélyvízbe dobnod magad. :) Én nem támogatom ezt a fajta megoldást, általában az ilyesmi úgy végződik, hogy az ember leblokkol, emiatt nem lesz a helyzet magaslatán, emiatt a másik sem fog úgy viszonyulni hozzá, ahogy ideális esetben, emiatt meglesz a kudarcélmény és zárul az ördögi kör, nehezebb lesz utána nyitni. :/

Voltam én is félénk lányka, most sem vagyok a tettek embere, ha az ellenkező nemmel úgy ismerkedem, hogy akarok tőle valamit, de már nem szorongok egyáltalán, csak szimplán nem egy kellemes érzés. Viszont ennyi gátlásoldást el tudtam érni, ami a régi énemhez viszonyítva nagy dolog. :D

Szerintem fokozatosan szoktasd bele magad. Keress olyan helyzeteket, amiket mersz ugyan, tudsz valamennyire boldogulni velük, csak egyszerűen szokatlannak, enyhén kényelmetlennek érzed. Valószínűleg ez az a szint lesz, mikor ismerős lányokkal beszélgetsz, baráti társaságban. Innen indulj, ha ezt megszoktad, lehet négyszemköztre váltani, lehet már nem csak ismerősök felé nyitni, satöbbi. Illetve lehet úgy is, hogy írásban kezded, majd ha ott megy, személyesen folytatod. Az pedig, hogy nem tudsz mit mondani... Nem szeretnék senkit megbántani, meg ez egyéni vélemény, de van, akinek az ember tényleg nem tud mit mondani, mert maga az ismeretség annyira mesterkélten jött, hogy egyszerűen nehéz rajta fogást találni. Ha van valami közös pont, sport, műsor, közös suli, közös ismerős, akkor egyszerűbb elindulni, bár ez sem garancia, hogy nem hal meg a beszélgetés. De ez jön magától szerintem, az ember érzi, hogy hol van összhang, hol lehet összhang, és hol egyáltalán nem, mert ez kétemberes dolog és ha a másik átvált krumpliszsák üzemmódba, akkor lehet akármilyen jó a beszélőkéd, az kínos lesz előbb-utóbb neked. Talán neki is. :D

Szerintem az is segít, ha gyakran jársz társaságba, nem feltétlenül lányok közé, elég, ha csak a haverokat szokod jobban és azt, hogy valakikkel tartod a kapcsolatot és érintkezel, beszélgetést kezdeményezel, vezeted azt, vagy aktív résztvevő vagy egy csapatban. :)

Hajrá.:) 20/l

2016. okt. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ilyen gondjaim vannak!Csak én az évek során nem jutottam semmire!Ezen nem is lehet változtatni!
2017. jan. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!