Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha ezek miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ezek miatt nem megy az ismerkedés? önbizalomhiány, gátlásosság. Próbálom le küzdeni öket de nem jutok elörébb. Egyre jobban félek hogy soha se lesz barátnőm. F

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 16:51
1 2
 1/12 Komolyan mondod? ***** válasza:
51%

Ne csak próbáld, hanem tegyél is meg érte mindent...

Nem zavar eléggé a jelenlegi élethelyzeted, ez a nagy probléma. Ha zavarna, akkor mindent megtennél a változás érdekében!


Van alapja egyáltalán az bizalomhiányodnak?


"Egyre jobban félek hogy soha se lesz barátnőm."


Tegyél érte, hogy legyen. Ne külső segítséget és megerősítést várj, hanem dolgozz a hibáidon, hiányosságaidon. Elsősorban tedd magad rendbe lelkileg és csak azután akarj párkapcsolatot!

2016. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

29 évesen még nem volt barátnőm, sőt mondok jobbat, szűz voltam...

Úgx igazából sosem tudtam az okát, a kiszemelt csajok, mindig mással jöttek össze... Aztán 24-25 éves korom közt, haverok is elkezdtek kiköltözni az országból, egyszercsak teljesen egyedül maradtam... Nem jártam bulizni, nem jártam sehová, dolgoztam, .eg bringáztam... Mindig nehezen barátkoztam, úgyhogy egyedül...

29 évesen egy este bementem egy kocsmába inni egy sört, egy nagyobb társaság odakéreckedett az asztalomhoz, mert már csak az volt üres...

Volt köztük egy lány, akivel egymásra néztünk és már tudtuk... 5 éve vagyunk házasok... Szóval csak azt tudom ttanácsoln: türelem...

2016. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A külsömön nem tudok változtatni.Meg eddig semmin se sikerült.Olyan szar hogy kilátástalan az életem.
2016. jún. 25. 17:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem az ismerkedéssel kellene most foglalkoznod, hanem felépítened magad .... terápia, vagy vmi önismereti tréning, akár meditációs program,jóga,bármi...nem sorolom,tele az internet.
2016. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fodrász, kozmetikus, szépségápolási cuccok, ruhaboltban 200/300k kizárólag ízléses és divatosabb darabokra. Konditerem / sport, ha rászorulsz. Na ebből elhiszed hogy már csak fél kupac szar vagy, és nem 10 mint eddig. Kiplakátolod a maradék felet ott ahol még gyengének érzed magadat.


A zárkózottság / gátlásosság már nehezebb eset, azon én sem vagyok teljességgel túl, de kb azt kell csinálni mint a hülye 16 évesek. Ott van a probléma, hogy kimaradt személyiségfejlődésedből ez a szakasz. Járj el heti párszor inni haverokkal, sportolni, meccset nézni. Adódni fognak olyan alkalmak, amikor óhatatlanul szóba kell elegyedned idegen emberekkel -olykor kényelmetlen, fura szituációkban. Ez valamennyire oldja.


A sikerességhez csak nagy pofa és iszonyat vastag bőr kell.

2016. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Magamnak vágom a hajam kopaszra.Normális ruhákba járok.A barátaim mind nagy dumások csak én tünök ki a sorból.Próbáltak segíteni de eléggé gátlásos vagyok.Ráadásul önbizalmam nem nagyon van a csajoknál.Tök olyan mintha nem tudnák tenni semmit.
2016. jún. 25. 20:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Legyel egy kicsit lesz...om ember,kicsit lazabb es ne gorcsolj annyit.Gondolj bele,hogy az ilyen csajozasos vagy meg par mas dolog meger ennyi szorongast. Tok egyszeru dolgokat aggodsz tul.Van hobbid,van munkad vagy tanulsz meg stb amirol lehet temazni,a csajtol is lehet kerdezni sokmindent.En lany vagyok es nem szeretem a csajozos dumakat. Azert persze lightosabb bokok meg belefernek :) En mindig szerettem randikon is megismerni az illetot rs ugy beszelgettem vele mint egy barattal es szinte barmirol,persze ha vevo volt ra :P Nem kell ugy nezni a nokre mint valami foldonkivuli lenyek,hogy te jo eg ezzel hogy beszeljek,mit mondjak meg mit ne :D Probald meg magad adni es lehet nem mindenkinek leszel szimpi,de nem is kell hogy az legyel,elobb utobb talalsz majd olyat akivel egy hullamhosszon vagytok.Ne mutasd magad masok kedveert masnak mint ami vagy valojaban.
2016. jún. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem tudok laza lenni a csajok közelében.Nekem ezek lehetetlen dolgok.
2016. jún. 26. 09:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt ilyen helyre mész, 2-3-4* verd ki, attól függ, neked mennyi kell, hogy ne akarj dugni, aztá úgy feszült semnleszel...
2016. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Leírtam mit csinálj, szarsz rá, rajtad sem lehet segíteni....
2016. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!