Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljon egy ilyen srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy ilyen srác? ( folytatás lent)

Figyelt kérdés
Aki online, neten, chaten annyira fel tud izgatni, magába tud bolondítani lányokat, hogy belészeretnek, rajonganak érte és napi szinten ráírnak, de élőben ez a srác, félénk, csendes, visszahúzódó és nem mer kedzeményezni a lányoknál,mert csúnyanak tartja magát testalkatra és arcra egyaránt. Mit tanácsolnátok?

2012. jún. 4. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
gyúrjál vaze
2012. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami chaten megy, annak élőben is mennie kell!
2012. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél olyan neten, mint élőben. Vagy a jobbik: legyél olyan élőben, mint neten. Amúgy ez rám is majdnem igaz.
2012. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aza baj, hogyha élőben kezdek ismerkedni, csak kudarcot vallok sorban, még vonzalmat sem tudok generálni, de online meg egy csomó lánynak bejövök, bírják a jellemem, meg vágynak rá, hogy felizgassam őket még szexben is benne lennének, csak hát én félek az élő talitól, mert akkor nem tartanak majd vonzónak meg lehet én is bénáznék.
2012. jún. 4. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
állj a sarkadra :D gyakorold a lányokkal a beszédet, Brian Tracy-t hallgasd meg
2012. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

a kérdése az h tudunk e neki tanácsot adni h min változtasson h élőben is menjen neki mint a neten.a válasz rá

fogadd el ömagadat olyannak amilyen vagy és ne írj olyat amit nem mernél be vállalni.

2012. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan lenni mint a neten.

Ugyan ez volt velem is. Elkezdtem beszélgetni egy csajjal (nem is tudom mért - na mindegy), egyszer találkoztunk. Nagyon paráztam. Ugyanazt a szöveget toltam mint neten és bejött :)

Egy csók lett is belölle, de az fantasztikus volt!

2012. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem is felizgatnál?
2012. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!