Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lúzerek találták ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzerek találták ki hogy alacsony pasi nem kell a nőknek, hogy ezzel magyarázzák sikertelenségüket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 17:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

[link]

among 650 heterosexual college students, women preferred taller men and didn't want to be in a relationship with a man shorter than they are.

Természetesen ez nem jelent semmit, nyilván ezt is a lúzer férfiak hamisították.

2016. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
az milyen érdekes hogy a Dél Amerikai meg Ázsiai nőknél nem a magasság a mérvadó ha az lenne már rég ki pusztultak volna! pár ostoba nő megnézett valami nyálas filmet ahol a magas férfi volt a menő az alacsony a lúzer innentől az lett az ideál elterjedt a "magyar" "nők" között ez az agyrém
2016. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
27%
# 22 Azok is mi voltunk, mindent mi hamisítottunk.....értsd meg mindenért a férfi hibás ők szentek xdddd
2016. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
27%
Mért kell lepontozni, meg kéne okát is írni nem ti rbancok..... úristen
2016. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szűk 170 cm vagyok de életemben fél évet se életem még egyedül, pedig jó régen élek már.

De mondtak már nekem is ilyet, de hát azt meg én tartom kizáró szempontnak, ha valaki centiket, kilókat lát bennem. Annál azért több vagyok.

2016. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
59%

Könyörgöm...Csak egy valamit magyarázzatok meg nekem!!!

Ha végigsétálok Bp., Debrecen, Miskolc, Győr (csak, hogy a legnagyobb városokat említsem) belvárosi nyugis/lazulós/kávézgatós sétálóutcáin, akkor miért van az, hogy a 30-35 évnél fiatalabb korosztály esetében gyakorlatilag tényleg nem látok 175-nél alacsonyabb pasit a barátnőjével sétálni (a szememet kiverő kompromisszumkapcsolatot természetesen hagyjuk figyelmet kívül). Ezzel szemben gyakorlatilag csak +180-as pasikat látok kézen fogva sétálni és romantikázni a barátnőikkel, az alacsony srácok meg a hétköznapi dolgaikat végezve, csendben elsuhannak az ilyen mintapárok mellett, mintha csak szürke statiszták lennének a romantikus belvárosi életképben. Ugye megvan ez a jelenet? Nem tagadom, hogy vannak alacsony férfiak, akiknek barátnőik vannak. De tudjátok kik ők?

Ad1: Nem ezen a nyáron barnult ujjnyi fuxtól kissé meggörnyedt kis köpcösök.

Ad2: Tipikus nyikhaj vagy masszív "erős csontozatú", amolyan programozó alkat, aki belerohant egy kompromisszumkapcsolatba (gondolom sokan tudják, hogy ezalatt mit értek, de nem szeretnék a választékos jellemzéseimmel konfliktusba keveredni az itt levő hölgyekkel), mert huszonéves korára megijedt, hogy egyedül fog maradni és minden mindegy alapon a "durr bele a közepébe" taktikát követve talál egy barátnőt, és elmondhatja magáról, hogy: "Igen, tulajdonképpen megcsináltam...". De hogy ez a srác nem boldog és saját magát hitegetve romlik az önbecsülése, az egészen biztos.

Ad3: A tipikus sétáló AMEX kártya, akinek a társaságában a görcsös kézen fogva sétálás, a bizarr diskurzus az Audiban vagy a megfagyott Merino bőrkárpit mindennapos jelenség lesz.

Kérlek, tartsátok tiszteletben a véleményemet, senkit nem akarok megsérteni, ugyanakkor remélem sokaknak átjött valójában mire is gondolok. Ez csak az én szubjektív véleményem. Sziasztok.

2016. aug. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írják, nem csak úgy kitalálják.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!